Učitelé

Jan Míšek
ředitel Základní umělecké školy BONIFANTES, dirigent
zřizovatel Základní umělecké školy BONIFANTES
tel: 777 744 955
email: misek@bonifantes.cz
Mgr. Stanislava Sejkorová
zástupkyně ředitele
učitelka zpěvu, hry na klavír a keyboard
tel: 777 989 176
email: sejkorova@bonifantes.cz
MgA. Tomoko Asahina, ArtD.
učitelka hry na klavír
email: asahina@bonifantes.cz
Anna Flečková
učitelka zpěvu, hry na klavír a flétnu
email: fleckova@bonifantes.cz
Mgr. Iveta Jinochová, DiS.
učitelka zpěvu, hry na klavír a keyboard
email: jinochova@bonifantes.cz
MgA. Helena Kalambová
učitelka zpěvu
email: kalambova@bonifantes.cz
Helena Kohoutková
učitelka hry na housle
email: kohoutkova@bonifantes.cz
MgA. Jiří Kotal, ArtD.
učitel dechových nástrojů
email: kotal@bonifantes.cz
Martin Kudrna, DiS.
učitel zpěvu, hry na klavír a keyboard
email: kudrna@bonifantes.cz
Mgr. Bronislava Kuchtová
učitelka zpěvu, hry na klavír a keyboard
email: kuchtova@bonifantes.cz
Aneta Kusá Novotná
učitelka zpěvu, hry na klavír a keyboard
email: kusa@bonifantes.cz
Štěpán Kvoch
učitel zpěvu a hry na housle
email: kvoch@bonifantes.cz
Bc. Olga Linhartová
učitelka zpěvu, hry na klavír a keyboard
email: linhartova@bonifantes.cz
Jorika Maňáková
učitelka hry na klavír
email: manakova@bonifantes.cz
Mgr. Martin Matyska, Dipl. um.
učitel hry na klavír
email: matyska@bonifantes.cz
Mgr. Daniel Mejsnar
učitel hry na housle
email: mejsnar@bonifantes.cz
Bc. Matouš Merta
učitel hry na kytaru
email: merta@bonifantes.cz
Vojtěch Procházka
učitel hry na flétnu a trubku
email: prochazka@bonifantes.cz
Michala Sablíková
učitelka zpěvu a hry na flétnu
email: sablikova@bonifantes.cz
Mgr. Helena Suková
učitelka hry na klavír
email: sukova@bonifantes.cz
Natálie Štorková
učitelka zpěvu a hry na klávesy
email: storkova@bonifantes.cz
Jakub Štrba
učitel hry na bicí
email: strba@bonifantes.cz
Mgr. Galyna Zornyshko
učitelka hry na klavír
email: zornyshko@bonifantes.cz