Foxconn s BONIFANTES budou pořádat charitativní koncerty

Pardubice, 20. května – Společnost Foxconn se v České republice domluvila na dlouhodobé spolupráci s pardubickým Chlapeckým sborem BONIFANTES, který bude finančně podporovat především při jeho charitativních koncertech a vystoupeních. Na programu mají celou řadu koncertů zaměřených na podporu seniorů, lidí v nouzi a handicapovaných spoluobčanů. První z nich proběhl 18.května na pardubické Abilympiádě. 20. června v Domově Barbora Kutná Hora. Ještě před koncem školního roku potom stihnou také vystoupení v pardubické Tipsport areně na podporu a koncerty v domovech pro seniory v Chrudimi a Heřmanově Městci.

„Díky podpoře Foxconnu se nyní budeme moci více věnovat našim charitativním a benefičním aktivitám, které jsme dosud museli z finančních důvodů omezovat. Jsme rádi, že jsme našli společnou řeč a pomůžeme zpříjemnit život těm, kteří to potřebují nejvíce,“ řekl Jan Míšek, sbormistr Chlapeckého sboru BONIFANTES.

„BONIFANTES patří mezi nejvýraznější pardubické organizace, které šíří jméno našeho regionu po celém světě. Podporu místních firem si proto podle nás zaslouží. O to raději jsme, že nás oslovili s možností spolupráce na jejich charitativních projektech, nad kterou jsme se nemuseli dlouho rozmýšlet,“ řekl Pavel Tuček, manažer komunikace a PR společnosti Foxconn.

Chlapecký sbor BONIFANTES, zřizovaný Základní uměleckou školou BONIFANTES, má již téměř dvacetiletou historii, během které absolvoval desítky koncertních turné po Evropě, Asii a Americe včetně vystoupení pro papeže Františka před stotisícovým publikem, vydal řadu CD a získal množství ocenění z prestižních mezinárodních soutěží. Vedle prestižních uměleckých projektů se sbor věnuje i charitativní a benefiční činnosti, pro kterou nyní našel ve Foxconnu partnera, jenž umožní realizaci většího množství vystoupení poskytnutím finanční podpory.

O společnosti Foxconn

Foxconn je předním světovým výrobcem elektroniky a poskytovatelem poprodejních služeb. Centrála pro Evropu byla založena na počátku nového tisíciletí v České republice. Od té doby se Foxconn stal jedním ze tří nejvýznamnějších českých exportérů. Zároveň je dlouhodobě považován za nejlepšího zaměstnavatele v regionu. V rámci aktivit druhé generace se Foxconn prostřednictvím svých divizí Foxconn 4Tech a Foxconn DRC soustředí na vývoj vlastních inovativních produktů a řešení v oblastech navrhování a vývoje průmyslového softwaru, průmyslového internetu věcí (IIoT) a digitálních továren (digital factory) v souladu s principy konceptu Průmysl 4.0 (Industry 4.0). Foxconn tím sleduje strategický cíl, stát se předním celosvětovým poskytovatelem pokročilých produktů a integrovaných řešení pro průmyslovou automatizaci založenou na špičkových technologiích.

 

 

Kontakty:
Pavel Tuček
Manažer komunikace a PR / Head of CC & PR
Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.
U Zámečku 27, 530 01 Pardubice, Czech Republic
Mobile: +420 703 167 911
E-mail: ptucek@emea.foxconn.com
Web: www.foxconn.cz, www.foxconnjobs.cz