Vzkazovník

Nastavit upozornění
Upozornit na
guest
158 Vzkazů
Nejnovější
Nejstarší Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Adam schejbal

Čau pokud toto je poslední vzkas tak se loučim uš to je den po příletu do česka😀takže se s vámi loučím ahoj🙋 Adam

Beranovi

Kluci, pohodový let a zítra na viděnou 😉Vojti moc se na tebe těšíme 😘

Tomoko

Doufám, že si všichni úspěšně sbalí kufry.
Těším se na váš návrat❤️

Markéta Zrůstová

Ahoj všem, přejeme hezký volný den a večer klidný let domů. Ať už jste kluci zpět.

Lebedovi

Pánové, užijte si krásně poslední den v Japonsku! Přejeme vám klidný let a těšíme se na vás!
Dospělákům velké díky za organizaci překrásného turné.
✈️🍀♥️

Haldovi

Srdečně děkujeme za obrovskou práci, nadšení a úsilí panu sbormistrovi a všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci pěveckého turné. Tento nezapomenutelný zážitek klukům rozšířil obzory, posílil jejich vztah k hudbě a vzájemnou soudržnost ve sboru. Děkujeme za vše, co pro kluky děláte. Velké díky patří také klukům, díky nimž jsme mohli být alespoň na dálku součástí této výjimečné cesty. Šťastný let domů.

Dittertovi

Vojtíku, u Vás už je 18.10. a Ty slavíš narozeniny tak Ti všichni (Já, taťka i Maty, taky teta Martina, strejda Jirka a bratránci Mareček a Kubík) přejeme všechno nej nej nejlepší🥳🥳🥳😘🎂. Hlavně ať máte všichni klidnou cestu 🛫zpět a zítra (teda u Vás už dnes) si něco hezkého kup jen sám pro sebe. A taky dejte všichni pozor na Doktora i Sbormiše ať zas něco nevyvedou !!!! A my už se tady na Vás moc těšíme

Toník Rázek

Čau Rene moc tě zdravím užijte si další koncert a i všechny oststní hlavně zbormiše už se těší až přijedete ahoj

Samkovi

Milí kluci, už jste ve finále, plní zážitků, které Vám nikdo nevezme, únavy, která odejde a v srdci Vás musí hřát pocit, kolika lidem jste svými písněmi udělali radost.Ignácovi a celému realizačnímu týmu, kteří jste pro nás připravovali videa, fotky….VELKÉ DÍKY. To, že jsme mohli být s Vámi u této velkolepé jízdy (kor když nám Kuba téměř vůbec nedával info, jako vždy 🥰), toho si moc vážíme. Teď se nám všem v pořádku vraťte. Šťastnou cestu! Lucka a Tom

Hackerovi

Ahoj kluci,
máte před sebou poslední den v Japonsku, moc si to ještě užijte, utraťte všechny zbývající jeny, a pak už se nám v pořádku vraťte. Moc se na vás těšíme! ❤️❤️❤️

Sdílejte nás!

V Tokiu je právě
pondělí 29. června 2026, 0:25


Nejnovější příspěvky

Rubriky

158
0
Napište nám vzkaz!x