Čau pokud toto je poslední vzkas tak se loučim uš to je den po příletu do česka😀takže se s vámi loučím ahoj🙋 Adam
Beranovi
před 8 měsíců
Kluci, pohodový let a zítra na viděnou 😉Vojti moc se na tebe těšíme 😘
Tomoko
před 8 měsíců
Doufám, že si všichni úspěšně sbalí kufry.
Těším se na váš návrat❤️
Markéta Zrůstová
před 8 měsíců
Ahoj všem, přejeme hezký volný den a večer klidný let domů. Ať už jste kluci zpět.
Lebedovi
před 8 měsíců
Pánové, užijte si krásně poslední den v Japonsku! Přejeme vám klidný let a těšíme se na vás!
Dospělákům velké díky za organizaci překrásného turné.
✈️🍀♥️
Haldovi
před 8 měsíců
Srdečně děkujeme za obrovskou práci, nadšení a úsilí panu sbormistrovi a všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci pěveckého turné. Tento nezapomenutelný zážitek klukům rozšířil obzory, posílil jejich vztah k hudbě a vzájemnou soudržnost ve sboru. Děkujeme za vše, co pro kluky děláte. Velké díky patří také klukům, díky nimž jsme mohli být alespoň na dálku součástí této výjimečné cesty. Šťastný let domů.
Dittertovi
před 8 měsíců
Vojtíku, u Vás už je 18.10. a Ty slavíš narozeniny tak Ti všichni (Já, taťka i Maty, taky teta Martina, strejda Jirka a bratránci Mareček a Kubík) přejeme všechno nej nej nejlepší🥳🥳🥳😘🎂. Hlavně ať máte všichni klidnou cestu 🛫zpět a zítra (teda u Vás už dnes) si něco hezkého kup jen sám pro sebe. A taky dejte všichni pozor na Doktora i Sbormiše ať zas něco nevyvedou !!!! A my už se tady na Vás moc těšíme
Toník Rázek
před 8 měsíců
Čau Rene moc tě zdravím užijte si další koncert a i všechny oststní hlavně zbormiše už se těší až přijedete ahoj
Samkovi
před 8 měsíců
Milí kluci, už jste ve finále, plní zážitků, které Vám nikdo nevezme, únavy, která odejde a v srdci Vás musí hřát pocit, kolika lidem jste svými písněmi udělali radost.Ignácovi a celému realizačnímu týmu, kteří jste pro nás připravovali videa, fotky….VELKÉ DÍKY. To, že jsme mohli být s Vámi u této velkolepé jízdy (kor když nám Kuba téměř vůbec nedával info, jako vždy 🥰), toho si moc vážíme. Teď se nám všem v pořádku vraťte. Šťastnou cestu! Lucka a Tom
Hackerovi
před 8 měsíců
Ahoj kluci,
máte před sebou poslední den v Japonsku, moc si to ještě užijte, utraťte všechny zbývající jeny, a pak už se nám v pořádku vraťte. Moc se na vás těšíme! ❤️❤️❤️
Čau pokud toto je poslední vzkas tak se loučim uš to je den po příletu do česka😀takže se s vámi loučím ahoj🙋 Adam
Kluci, pohodový let a zítra na viděnou 😉Vojti moc se na tebe těšíme 😘
Doufám, že si všichni úspěšně sbalí kufry.
Těším se na váš návrat❤️
Ahoj všem, přejeme hezký volný den a večer klidný let domů. Ať už jste kluci zpět.
Pánové, užijte si krásně poslední den v Japonsku! Přejeme vám klidný let a těšíme se na vás!
Dospělákům velké díky za organizaci překrásného turné.
✈️🍀♥️
Srdečně děkujeme za obrovskou práci, nadšení a úsilí panu sbormistrovi a všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci pěveckého turné. Tento nezapomenutelný zážitek klukům rozšířil obzory, posílil jejich vztah k hudbě a vzájemnou soudržnost ve sboru. Děkujeme za vše, co pro kluky děláte. Velké díky patří také klukům, díky nimž jsme mohli být alespoň na dálku součástí této výjimečné cesty. Šťastný let domů.
Vojtíku, u Vás už je 18.10. a Ty slavíš narozeniny tak Ti všichni (Já, taťka i Maty, taky teta Martina, strejda Jirka a bratránci Mareček a Kubík) přejeme všechno nej nej nejlepší🥳🥳🥳😘🎂. Hlavně ať máte všichni klidnou cestu 🛫zpět a zítra (teda u Vás už dnes) si něco hezkého kup jen sám pro sebe. A taky dejte všichni pozor na Doktora i Sbormiše ať zas něco nevyvedou !!!! A my už se tady na Vás moc těšíme
Čau Rene moc tě zdravím užijte si další koncert a i všechny oststní hlavně zbormiše už se těší až přijedete ahoj
Milí kluci, už jste ve finále, plní zážitků, které Vám nikdo nevezme, únavy, která odejde a v srdci Vás musí hřát pocit, kolika lidem jste svými písněmi udělali radost.Ignácovi a celému realizačnímu týmu, kteří jste pro nás připravovali videa, fotky….VELKÉ DÍKY. To, že jsme mohli být s Vámi u této velkolepé jízdy (kor když nám Kuba téměř vůbec nedával info, jako vždy 🥰), toho si moc vážíme. Teď se nám všem v pořádku vraťte. Šťastnou cestu! Lucka a Tom
Ahoj kluci,
máte před sebou poslední den v Japonsku, moc si to ještě užijte, utraťte všechny zbývající jeny, a pak už se nám v pořádku vraťte. Moc se na vás těšíme! ❤️❤️❤️