177 vzkazů

 1. František Janeba
  4.8.2013 at 12:24

  Přeji klidný let bez turbulencí a měkké přistání 🙂

  • D.K.
   4.8.2013 at 16:19

   Pod to se podepisuji také…..radši ani neposlouchám zprávy z Dálného východu, abych se zbytečně nenervovala…těšíme se na vás!!!

 2. Lorencovi
  4.8.2013 at 09:49

  Nevím, jestli ještě stačíte přečíst poslední vzkazy od nás, než nasednete do letadla směr domů, ale i tak bychom vám všem rádi popřáli šťastnou cestu už ničím nekomplikovanou. Opět vás budeme sledovat na radaru, jak se k nám blížíte a očima letadlo poposunovat blíž a blíž.
  Myslím, že na tolik zážitků a zkušeností, co jste nabrali, jen tak nezapomenete. Velký dík patří všem, co na tom mají své zásluhy.
  Těšíme se na vás.

 3. Kořínkovi
  4.8.2013 at 09:25

  Ahoj Bonifanti,
  přejememe vám šťastnou cestu domů, zítra nebudeme moct ani dospat. Užijte si let a už zítra ráno ahoj!!!
  Kořínkovi

 4. Gabriela Řeháková
  4.8.2013 at 02:10

  Ahoj všichni,
  přeji Vám krásnou a pohodovou neděli. A hlavně hladký a šťastný návrat domů bez zpoždění a podobných zdržování. 🙂 Už se na Vás těšíme!

  Ps: Vojto nezapomeň vyzvednout ten mobil z trezoru ;-D mamka

 5. Věra Nováková
  4.8.2013 at 00:13

  Ahoj všem, naposledy do Thajska. Přejeme Vám pěkný poslední den prožitý v asijském městě, ale především šťastnou a klidnou cestu domů.
  Tomášku, všichni tě moc pozdravují, těšíme se na tebe, papa mamka a taťka. O rybičky se starám 🙂 Ahojky v pondělí.

 6. Renata Šildová
  3.8.2013 at 22:28

  Ahoj všichni,

  přejeme vám krásné prožití posledních chvil v Thajsku, poslední sborové zazpívání pro Asii. Pak již pobalit kufry, něco pojíst a hurá směr letiště, přesněji Pardubice. Takže klidný let.
  Péťo již se na Tebe všichni moc a moc těšíme. Jak budeš moci, dej vědět. Máš vyměněnou kartu v mobilu? Měj se krásně maminka,babička,taťka, Radunka a Vanilka

 7. Monika Dobešová
  3.8.2013 at 22:02

  Ahoj Petříku,
  jen krátce: všichni se strašně, ale opravdu strašně móóóc na tebe těšíme!!!
  Ty tři týdny bez tvých vtípků byly nekonečné. Obzvlášť o blondýnkách nám chybí.
  Tak se měj hezky, užij si poslední hodiny v Thajsku a ahoj v Pardubicích.
  Dorazí tam i babi Heďa a děda Standa.
  Máme tě rádi, vždyť víš…
  Mamka a taťka, už jen na chvíli daleko od tebe.

  P.S. Bonifantí výpravo, přejeme vám všem hladký let až do Prahy. A pak tradá na Pardubice.

 8. Jakubcovi
  3.8.2013 at 09:25

  Ahoj Honzíku,
  jsme strašně rádi, že si celou akci všichni tak užíváte, že získáváte a vstřebáváte nezapomenutelné zážitky a poznání. A možná jsme ještě radši, že se Vaše úspěšné turné chýlí k úspěšnému konci. A proto Vám přejeme, ať využijete naplno poslední den Vašeho tažení Thajskem, klidný let a šťastný návrat domů.
  Moc se na tebe těšíme. Pusu posílají maminka, táta a Liduška.
  PS: Jéňo, ta plující „Afina“ plná těch fast foodů, to teda muselo být:-))

 9. Adamcovi
  3.8.2013 at 08:19

  Zdravíme všechny Bonfanty do Bankoku
  Den se dnem se sešel a užíváte si poslední celý den Vašeho úspěného stříbrného turné v cizokrajném světě. Máte za sebou hodně zážitků
  a nových poznání – krásná odměna za práci,kterou jste přípravě věnovali.
  Díky zprávám jsme vše sdíleli s Vámi-bylo to super.Poděkování patří všem co se na přípravě podíleli. Měli jste na starosti 30 kluků skoro 3 týdny.Klobouk dolu to je na METÁL. Všichni máte spoustu nezapomenutelných zážitků je to přeci jen jiný svět. Užívejte poslední hodiny. Přejeme štastnou cestu domů a v pondělí v Pardubicích nashledanou.
  Pozdrav pro Matěje:
  už se tu na tebe moc Všichni těšíme.Emča chodí zvonit na zvonek jestli jsi už nepřijel. Kolo čeká v garáži ještě si ho užiješ. Štastný let domů.

  P.S. má už pan sbormistr rozpis na večerní předčítání. Bude Vám určitě chybět.
  Mamka,tatka a všichni doma

 10. Ryšánovi
  3.8.2013 at 00:50

  Ahoj Mário, posíláme Ti ještě malý pozdrav :-).
  Koukáme, jak na fotce „lovíš“ na stromě nějaké chlupaté zvířátko :-). Doufáme, že to není tajný živý dárek pro Tvé rodiče :-D? To by asi doma neprošlo :-D?! Tak ahoj a třeba se pak uvidíme, těšíme se. Teta Milena, strejda Milan a Lucka

 11. Milan Dobeš
  2.8.2013 at 23:25

  Ahoj Péťo.
  Tak už sis taky koupil nějakou tu koninu jak psal Ignác? Díval jsem se ve fotogalerii na vodní šoping. Zajímavý. Jak ti chutnal kokos a co nějaký brouky, už jsi ochutnal?
  Pokud budeš mít možnost, tak nám ještě napiš. Už se na vás všechny těšíme.
  Mamka tě taky pozdravuje. Užívej si poslední dny pobytu a v pondělí už se uvidíme.
  Ahoj taťka.

 12. Miloš Medveď
  2.8.2013 at 21:36

  Každé dobrodružství má svůj konec a vás už čeká jen předposlední – zaslouženej volnej den a nedělní bohoslužba.Díky Ignácovi (jehož identita není dosud zcela odhalena) však zůstanou navždy stránky deníku plné nádherných vzpomínek. I my rodičové jsme sdíleli vaše pocity včetně náročnosti turné. Všem aktérům, kteří nás reprezentovali, podporovali, podíleli se či organizovali patří velký dík. Teď už jen štastný návrat. Tak zabalit překvapení, živé tvory / potvory 🙂 nepašovat, a ať vám cesta uběhne tak rychle, jak si přejete.
  Marošovi pozdrav, pusu a vzkaz, že už se na něj moc všichni těšíme, tedy jestli nám něco převezeš 🙂 A pokud ti ještě zbyly bathy, tak je utrať – kup něco pěkného sobě na pamatku (a nezapomeň smlouvat 🙂 ) táta, máma a bráchové

 13. Gabruška
  2.8.2013 at 18:50

  Nemůžu to nenapsat: Jak vzniká Ignác? Pravda je to až po pasáž, kdy sbormistr už spí a následně mu ve 4 zvoní budík. Mezi touto informací a koncem však chybí jedna maličkost.
  Takže doplňuji:
  Sbormistr otevírá nový obrázek, chvíli na něj kouká a pak usoudí, že si to představoval jinak. Volá na Sedlec. Rychlí počtáři vědí, že na Sedleci je tou dobou mezi jedenáctou a jednou v noci, přijde na to. A to už zase spí Gabruška. V tom jí zvoní telefon a dozvídá se, že její kompozice poslední obrázku není úplně nejvhodnější a že by to mohla předělat. Když se zeptá, zdali to stačí ráno, na druhé straně se bezelstně ozve, že v Bangkoku už ráno je! A tak vstane a…no zbytek už je pravda 😀

 14. Drahomíra Nováková
  1.8.2013 at 23:06

  Ahoj Radečku,

  moc Tě zdravíme i celý soubor. Na videu je vidět, jak si zpívání užíváte a máme z toho velkou radost. Pátého na Tebe budeme čekat a děda se již nemůže dočkat až budete opět jezdit na kolách k vodě.
  Dnes jsme se připravili na zimu, dovezli nám 12 tun uhlí. Rajčata již pěkně zrají.

  Pusu posílá babička , děda pozdravuje.

 15. Anna Schiedková
  1.8.2013 at 22:40

  Ahoj, vy tam, daleko,

  musím se přiznat, že psolední dobou už při snídani nepřemýšlím nad tím, co asi obědváte..ono by mi mohlo přestat chutnat ;-)…

  kluci jste skvělí, jak Vám to jde, já bych byla vyřízená už po tom Malérovi :-). Jste naši borci na konci a my se na Vás už moc těšíme 🙂

  p.s. Jeden speciální pozdrav putuje samozřejmě našemu Filípkovi :-*

 16. Monika Dobešová
  1.8.2013 at 21:56

  Ahoj Petříku,
  děkujeme za zprávy od tebe. Jsme rádi, že jsi v pořádku a spokojený. Aby ne! Takových zážitků a ještě k tomu v exotickém Thajsku. Co včerejší box? Hejá!!! A Čínská čtvrť ? A Královský palác? A to vás ještě čeká výlet.
  Petříku, užij si posledních pár dní v Bangkoku i mimo něj. Máš-li ještě nějaké bahty a máš-li za co, tak si je utrať.
  My jsme s taťkou a Amy od středy do neděle na chalupě. Natíráme a natíráme a natíráme, co se dá. Amy je celý den venku a vypadá spokojeně. Povídám jí o tobě a tváří se, že ví o čem mluvím. Taky mám vyřídit pozdravy od babiček a dědů, Honzíka s Natálkou i tvé paní učitelky Březinové. Všichni se na tebe těší.
  Máme tě moc rádi. Posíláme pusu.
  Mamka a taťka
  P.S. Zkus nám ještě jednou napsat. Deník a fotky máte super, A taky video.

 17. František Janeba
  1.8.2013 at 18:33

  Davide,
  přeji Ti vše nejlepší k Tvým narozeninám, před pár lety jsi je slavil v Africe, teď pro změnu v Asii…hlavně ať jsi zdravý a spokojený, ať se Tě drží štěstí a plní se Tvá přání. Tak to s klukama pořádně oslav 🙂 Ale to Ti asi radit nemusím, viď… :)))
  táta

 18. Klukasovi
  1.8.2013 at 15:24

  Ahoj Dane,
  dnes jsme s babičkou Maruškou točily med, to víš, děda sliboval, že nám přijde pomoct, ale skutek utek. Viděla jsem ho až u oběda! Zkoušela jsem mu pustit fotky z tréninku thajského boxu, ale ten jeho „rychlokompjútr“ to neutáhl. Když za půl hodiny otevřel 6 fotek, tak se rozhodl počkat na tebe a tvoje vyprávění. 🙂 Všichni se na tebe už těšíme! Babička Machovic nejvíc. Je zvědavá, co budeš říkat na Rozárku. Ta vyrostla!
  A ptal se tě už Vojtíšek Řeháků ;-), co budeš chtít k obědu na uvítanou???? 🙂 Měj se hezky a užijte si s kluky poslední dny. mamka

 19. Kateřina Špásová
  1.8.2013 at 15:07

  Tak přemýšlím, co tam s tím Jindrou děláte. V pondělí fotka spícího Jindry, včera fotka spícího Jindry. Přivezete ho domů také spícího? Nebo ho snad nepřivezete vůbec?

 20. Slecna kancelarka
  1.8.2013 at 13:10

  Jen tak pro informaci Ignaci…k nám do kanceláře ma durian také vstup zakázán! 🙂

 21. Anna Jakubcová
  1.8.2013 at 09:18

  Ahoj Honzíku,
  tak jsem zase jedním dechem přečetla Ignácův deník, ten snad bude muset psát i po příletu :-). Thajský box musel být skvělý zážitek. Nepřibude nám k tvým pestrým zájmům? Doufám, že pan doktor neměl moc práce s ošetřováním případných zranění z boje :-). Potrénuj se hezky v angličtině, protože jazyk ti otevírá celý svět a poznáváním cizích kultur získáš nadhled a jiný přístup k problémům té naší prťavé zemičky.
  Hezky si to tam ještě všichni užijte a s tím nočním Bangkokem opatrně, ať se vrátíte všichni!
  Pac a pusu mamka

 22. Mirka Riegelová
  1.8.2013 at 08:56

  Ahoj Kryšku, máme stejné pocity jako Tvoje mamka, jak se asi tváříš na všechny ty dobrůtky kolem.Přejeme Vám , aby se Vám vydařili ty další koncerty, ještě si to co nejvíce užili a vrátili se šťastně domů. Zdraví babička Mirka a děda Karel.

 23. Milos Medved
  1.8.2013 at 08:48

  Nejen stribro v hrdle je podle fotek vasi dovednosti,ale nekteri z vas smele aspiruji do komparzu do filmu Jackie Chana,jeste par mistnich hodin treninku a zvladnete i High kick:-) 🙂 a rodice tresme se!:-)
  Marosi,ty moc netrenuj,at te po navratu jeste zvladnem-bez urazu:-) Tesime se na tebe.Tata,mama,Kuba,Lukas a Anet.

 24. Kořínkovi
  1.8.2013 at 07:58

  Ahoj Kryšo,
  nedovedeme si představit, že by jsi ochutnal některou s thajských lahůdek! Nebo se pleteme a přeci? Dal jsi hada, škeble nebo durian?
  Při čtení deníku, jsme měli před očima tvůj výraz a fakt jme se smáli.
  Měj se skvěle těch posledních pár dní, už se na tebe stráááášně těšíme. A na vyprávění.
  Jsme na tebe moc hrdí a vidíme, že už jsi opravdu velkej kluk!
  pa rodiče a Jemik
  ( přestože jsi tak velkej, posíláme pusu 🙂

 25. Ryšánovi
  31.7.2013 at 23:18

  Ahoj Mário a všichni Bonifantíci! Tedy vlastně – naše milé české celebrity! Diky Vám možná někteří účastníci už i pochopili, že v Evropě existuje Česká republika :-). Je sice malá, ale má neskutečně úžasný pěvecký sbor Bonifantes, ani se nedivíme, že z Vás byli paf. Pořád nás mile překvapujete a dojímáte i rozesmáváte (třeba ta jazyková záludnost nebo lahodné ovoce :-D). Pánové, menší i větší, Vy tedy jedete, to je PARÁDA! Moc Vám děkujeme a gratulujeme. Určitě je to velký fičák, ale současně obrovitánská zkušenost a také dobrodružství. Posíláme Vám do posledních dnů spoustu energie a podpory, ať se Vám daří. Mějte se hezky.

  Mário, těšíme se, až nám vše povyprávíš a dohadujeme se, zda jsi ochutnal hada, pečenou rybu nebo snad durian 😀 ? No, to bude překvapení :-D. Ahojky, pusu posílá teta Milena, strejda Milan a Lucka

 26. Renata Šildová
  31.7.2013 at 21:18

  Zdravíme všechny účastníky turné dobývající dalekou Asii,

  nejdříve chceme popřát jednomu oslavenci jménem Ignác – přejeme všechno nejlepší, hodně nápadů a ať nikdy neztratíš své spisovatelské střevo. Tvé zprávy v deníku jsou opravdu skvělé – velký dík, který také patří všem, kteří mají zásluhu na tom, aby turné bylo jedinečné.

  Jak je vidět Bonifantící z videozáznmů (např. koncert v BCC) svoji laťku stále zvyšujete, jak jinak, vždyť vy jste již profíci. Koncert byl jedna velká krása. Moc díky kluci za nádherný zážitek.
  Tak si zbytek turné (což jsou již jen 4 dny) pěkně užijte, ať si domů přivezete mnoho krásných zážitků a vzpomínek.

  Pozdravujeme Péťu (snad si to již zase užíváš naplno?), měj se krásně, moc se na Tebe těšíme maminka, babička, taťka, Ráďa a Vanilka
  .

 27. Gabruška
  31.7.2013 at 19:33

  Málem bych zapomněla! Ignáci, všechno nejlepší k dnešními svátku! Posílám do Bangkoku pusu (ale sbormistrovi to raději neříkej, aby nezáviděl ;-))
  Gabruška

 28. Zar
  31.7.2013 at 18:55

  Ahoj Péťo !!

  Moc gratuluju k ukořistěnýmu stříbru !! Jak sis pochutnal na hadovi a mořskejch škebličích ? 😀 jak jste byli na na tý pláži a ještě k tomu úplně sami, tak to muselo bejt úplně skvělý a hnedka bych tam vyrazil taky 😉 Moc si užívej poslední dny v Thajsku ! Jakej se ti líbil Thajskej workshop ?

  Těšim, až dorazíš domů a popovídáš o všem, co jsi zažil !

 29. Kamila Goláňová
  31.7.2013 at 16:22

  Ahoj Ráďo,

  už se těším až nám budeš vyprávět…. užívej si poslední dny 🙂

  mamka

 30. David Vlček
  31.7.2013 at 14:23

  Zdravíme z Bangkoku,
  doufám, že se všichni v Pardubicích máte dobře i přes drsné středoevropské počasí. Už se na vás těšíme.

  David

  • Vlckovi
   3.8.2013 at 21:34

   Ahoj Dajo,
   dekujeme moc za zpravu. Do Pardubic jsme dojeli az dneska. Jsou tu opravdu tropy, ale uz si i zvykame. Trasy na kolach jsme ale radeji smerovali vzdy k vode. Chybel jsi nam tam, vsichni Te pozdravuji a i Marian se tesi, ze pristi rok pojedeme vsichni i s Tebou.

   Uzijte si posledni hodiny v Asii a prejeme hlavne bezpecny navrat domu.
   Moc se na Tebe tesime.
   mamka a tatka

 31. david.gerndt
  31.7.2013 at 14:06

  Ahoj rodino jak se máte? Já tady skvěle hada jsem nejed fuj!!! Pozdravuj všechny a napiš. Vzkaž barče až přídu že si sní budu celej den hrát pac a pusu david

  • Jana Gerndtová
   1.8.2013 at 14:33

   Ahoj Davčo,děkujeme za vzkaz.Píšu z mobilu,vyhořel nám počítač:-(.Všichni už se na tebe moc těší.V Pardubicich máme tropy,víkend budem trávit na koupališti.Tak si užívej poslední dny,budeme se těšit ,až nám to budeš všechno vyprávět.Barunka ti vzkazuje-Davi už se vrať domů,chybíš mi!Zdraví tě babička a máš napsat co chceš uvařit na přivítanou dobrého.Velikou pusu posílá mamka,táta,Barunka a Áda

 32. Michal Urban
  31.7.2013 at 13:11

  Ahoj mamko a taťko snad se tam máte dobře.Mně už čekají jen 4 dny a budu doma:) Mám pro vás malé dárky ale snad i ty udělají radost.A co chodníkyjsou? A tablet je doma? 😀 už se na něj velmi těším .Tady v poho 🙂 tak se tam mějte a všechny pozdravujte Pa Míša 🙂
  PS: Zdejší hadi nejsou vůbec špatní mají tu i pěkné opečené krysy 🙂

  • Alexandra Urbanová
   1.8.2013 at 09:28

   Ahoj Míšo!
   potěšilo nás, že sis vzpomněl a napsal. My se máme dobře, snažíme se v práci přežít ty vedra. Včera přijel z Německa i děda, tak jsme zase všichni na našem dvorečku pohromadě. Chodníčky hotové nejsou, taťka zatím nezačal, stále se na akci pouze teoreticky připravuje, uvidíme, kdy se do toho konečně pustí. Míšo, musím tě zklamat, ale OK Computer se tradičně neráčil ozvat, takže tam zase musím dojít a nějak tuším, že se na to zase vykašlali. Nevadí, když tak tablet zajistíme u někoho jiného. Neboj!
   Doufám, že jsi nezměnil totálně své stravovací návyky a nebudeš k obědu namísto tvých oblíbených těstovin požadovat exotické masíčko. Ty víš dobře, že já tyhle zvířátka fakt nemusím! Už se na tebe moc těšíme, všichni tě pozdravují. Pa mamka a taťka, děda, 2 babičky a Ulma

 33. Helena Jakubcová
  31.7.2013 at 12:37

  Zdravím všechny do Bangkoku!
  Nelze ani slovy vyjádřit jak velký dík patří Vám všem, kteří v tak daleké zemi reprezentujete, a to velmi úspěšně,naši malou zemičku v srdci Evropy, o které mnozí tamní obyvatelé neměli do Vašeho vystoupení ani ponětí. Sbormistrovi za to, že dokázal jak u velkých, tak i u malých pánů kluků zasít semínko lásky k hudbě, které vybrousil do takového klenotu, jakým “ Bonifanťáci “ bezesporu jsou. A pánům klukům zase za to, že všechnu „dřinu“ při přípravě vydrželi a dokázali splnit všechny představy sbormistra o úspěšném turné. Ještě jednou velký dík a ještě Vám přeji hodně koncertů, při kterých ve vašem perfektním provedení opravdu až mrazí.
  Teď se už ale všichni moc a moc těšíme až vás budeme moci přivítat doma, v Pardubicích. A svetry nechte v kufrech, neboť se vrátíte do tropů.
  Zdraví Jakubcová
  PS Jéňo, prosím Tě žádný durian nebo, nedej bože, hada domů
  nevoz. Vím že jsi všeho schopen, proto to varování. Pusu
  posílá babička.

  • Honza
   31.7.2013 at 13:00

   Moc ti dekuju za vzkaz mam se dobre cau.Dnes jsem mel trochu srajdu ale uz to je dobry cau.

 34. Lorencovi
  31.7.2013 at 11:20

  Zdravím do daleké Asie.
  Vždy,když se dostanu k počítači, tak první, co otevírám, jsou vaše stránky a vždy se těším, co si přečtu a uvidím. Dnes jsem si vychutnala i váš koncert na BBC. Jako vždy perfektní!
  Ignáci, vše nejlepší k svátku, vaše články nemají chybu. Nechcete se dát i na dráhu spisovatelskou?
  Míšo, moc ne tě vzpomínáme, už se těšíme, že přijedeš a budeš vyprávět. Aspoň malou zprávičku! Ještě, že jsem tě viděla na koncertě a vím, že žiješ.
  Pozdrav pro všechny z Pardubic.

  • Michal Lorenc
   31.7.2013 at 14:37

   Ahoj,
   díky za zprávu, máme se tu fajn. Podle toho, co jsem slyšel, tak jsme na tom s počasím lépe než vy. Doufám, že nám to takhle vydrží. Pozdravujte bráchu a osmáky. Máme plno fotek a zážitků a těším se, až je vám je budu moct vyprávět.

   Míša L.

 35. D.K.
  31.7.2013 at 10:26

  Právě jsem na youtube shlédla váš koncert v BCC a mám jen jedno slovo N Á D H E R A!!! 🙂
  Měla jsem v plánu žehlit, ale celých těch 28 minut jsem seděla přilepená na Danově „kompjútru“ a nehnula se od monitoru. Úžasný zážitek! FF a BF pomohlo, klimatizaci jsem neslyšela 😉 Jste všichni úžasní a musela jsem zamáčknout slzu (nejednom jednu….) A víte, že když jste zpívali poslední píseň, že mě mrazilo pod vlasy? Ani jsem nevěděla, že to jde 🙂
  Přeji vám všem, abyste si poslední dny užili co nejlépe a měli na co vzpomínat.

 36. 31.7.2013 at 04:44

  Zdravime vsechny do Bangkoku a blahoprejeme k uspechum. Jsme na Vas pysni a moc Vam fandime. Jindro, jak jsi zvladnul plavbu? Ja bych to nedala. Velkou pusu posilaji babicka a deda
  P.S. Bonifac, Cecilka a Damian se na Tebe tesi

  • Jindra
   31.7.2013 at 13:14

   Je to pěkné a taky pozdravuji

 37. Pokorní
  30.7.2013 at 22:58

  Milý Honzíku, rádi bychom Ti připili na zdraví čerstvým kokosem, ale náš zelinář nikdy nic takového neviděl a na farmářských trzích to taky nemají, takže Ti připíjíme pálenými švestkami a přejeme hodně zdraví a štěstí a úspěchů a těšíme se, až přijedeš a o všem nám povyprávíš.
  Máma, táta, Katka, babička, Coudík, tety, strejdové, Pepa, Adélka, Anik, Tomáš a všichni ostatní

 38. Goláňovi
  30.7.2013 at 21:19

  Ahoj kluci a pánové!

  Také my Vám srdečně blahopřejeme ke stříbru. Každý den pomocí deníku Ignáce Šídla, zveřejněných fotografií a videí, pozorně sledujeme, co nového jste zažili. Jsme na Vás hrdi.

  PS: Ráďo, měj se moc hezky, užívej si poslední týden a už se moc těšíme na vyprávění Tvých zážitků. Zdraví Tě babička, děda a táta.

  • Radek Ml.
   31.7.2013 at 14:17

   Ahoj tati ,babi ,dědo… no vlastně celá moje rodino už se těším domů až vám budu vyprávět co se dělo.

 39. Martina Medvedova
  30.7.2013 at 18:31

  Po vcerejsim prechodu studene fronty pres CR vcetne radneho krupobiti-to tam neznate co?jsme se rozhodli i pres nepruhlednou mlhu a prehankove mraky dnesni vystup ne Lysoou horu (bratru 16 km s prevysenim 600m) chvilemi jako Hanc a Vrbata(starsi vysvetli kdo to byl) za neprizniveho pocasi venovat odevzdanou energii Vam vsem,kteri“za nas pejete“a dopravate nam pocit hrdosti.Kdyz jsem se tak probirala vzkazovnikem,trochu jsem postradala a rada bych doplnila take dik klavirnimu doprovodu,ktery je soucasti veleupesneho soukoli.Dik i ostatnim podpurnym clenum vypravy za peci o zdravi a dokumentovani uspesneho tazeni.
  Mary stacej ti penize?Doufame,ze na suvenyry bude:-) Pusu posilaji mama, tata a brachove:-)

 40. Slecna kancelarka
  30.7.2013 at 13:50

  Zdravím všechny 🙂

  Po delší době jsem se dostala na internet, tak hltam deník a prohlížím fotky…musím to stihnout rychle, než dopiju mochito v baru na pláži – jenom Chorvatský, nic exotického jako vy 🙂 každopádně gratuluji ke krasnemu stříbru, zlati jste i bez soutěže 🙂

  Hlavně se opatrujte, uzivejte ať si přivezete co nejvíc zážitků, pozitivních samozřejmě!

  Těším se naviděnou a na vyprávění zazitku!

  Posilam pozdrav z Rabacu, Iva.

 41. Milan Gerndt
  30.7.2013 at 11:47

  Ahoj Davčo,už jsme doma ze Španělska a moc se těšíme, až se nám vrátíš.Doufám,že si to pořádně užíváš!Gratulujeme k 2.místu,sledujeme fotky i videa z turné.Barunce moc chybíš.Máš doma plno dárků ze Španělska,máš se na co těšit!!Moc zdraví babičky a děda.Ahóój.

 42. Kamila Zbořilová
  30.7.2013 at 10:29

  Ahoj klucí mojí,

  jakpak se vám v té daleké krajině daří? Koukám na stránky a teď si užíváte zaslouženého volna. Hned bych jela za vámi. 🙂 Máte za sebou hodně koncertů a jiných vystoupení a hodně před sebou. Tak vám přeju spoustu energie, pevné hlasivky a pěkně jim tam ukažte, jak se zpívá u nás. 🙂 Myslím na vás, snad jste všichni zdraví. Těším se na barvité vyprávění.

  Mějte se prima. 🙂

  vaše paní učitelka Kamila 🙂

 43. Věra Nováková
  30.7.2013 at 10:11

  Pěkný pozdrav všem, konečně se nám tady ochladilo … Ignáci, přejeme ti k svátku všechno nejlepší, hodně zdraví a mnoho dalších poutavě napsaných článků z celého světa :-))) Víš to, že máš vůbec 31.7. svátek? :-)))
  Tomášku děkujeme za zprávičku, konečně 🙂 Určitě si přivez z velké dálky něco na památku… Utíká to moc rychle viď? Za chvíli budete doma. Pozdravují tě mamka, taťka, Ála, babičky a dědové a Dustik. Papa a těsíme se

 44. Milan Špás
  30.7.2013 at 10:06

  Měl sis Jindro vzít sebou na výlet naši želvu. Je nějaká nervózní, že musela zůstat doma a pořád mě hryže do nohy 🙁

  • Jindra
   31.7.2013 at 13:15

   Tak příště 🙂

 45. B. Jakubec
  30.7.2013 at 09:20

  Ahoj Jéňo, jak si prohlížím ty fotky a studuji Váš děník, tak mi to nedá se nezeptat: Jak se daří opičce? Jak to všechno zvládá a co na to říká? Ty vypadáš naprosto v pohodě (soudím dle fotek) ale Čáslavu jsem neviděl ani na jedný fotce, tak odtud pramení má zvědavost:-)
  Jinak se drž a užívej poslední část Vaší mise.
  Měj se hezky, pusu posílá táta.

 46. Milan Dobeš
  29.7.2013 at 23:09

  Ahoj Péťo. Jak tak koukám na fotky z cesty na Korálový ostrov, hned bych to tady zabalil a byl s vámi. Tady máme docela horko. Včera bylo 40 stupňů a dneska nás navštívil slušnej „monzun“ s bouřkou. Aspoň se trochu ochladilo. Vypadáte všichni spokojený, pláž musela být fantastická a to že jste si ji mohli užívat úplně sami je prostě super.
  Já jsem aspoň vytáhl mamku na kola do jižních Čech. Ujeli jsme asi 70 km, koupali se v Lužnici a prošli si večerní Tábor. Filip byl u Mirky a tety Hany. Obě tě moc pozdravují, stejně jako Tom a Dominik.
  Užívej si poslední týden v Bangkoku a nezapomeň si přivézt nějaké vzpomínky, co ti „bahty“ stačí. Máme tě moc rádi a těšíme se na tebe.
  Zdraví tě mamka a taťka.

 47. Milos Medved
  29.7.2013 at 18:41

  Adrenalinovej vejlet bez muze pres palubu/jen trochu potravy rybam:-) /je slusnej vykon a `hadii`dobrodruzstvi si vyzadovalo tez odvahu-klobouk dolu.Ted uz ale kontrast velkomesta a priprava na dalsi vystoupeni.Nova stranka do Vaseho super deniku.Tesime se na nej!
  Pozdrav Marianovi od rodicu a velka pusa:-) !Jeste ti zbyva misto na karte fotaku – tak fot a toc.

 48. Kamila Goláňová
  29.7.2013 at 17:13

  Ahoj Ráďo,
  koukala jsem na videa, nádhera…

  těšíme se na tebe
  mamka a Jarda

  P.S. pro všechny… to moře Vám závidím 🙂

 49. Klukasovi
  29.7.2013 at 14:51

  Ahoj Dane, zdravíme Tě z rozpálených Pardubic. Soukromá pláž??? Páni, to jste si určitě užili 🙂 Tak nevím, nevím, jestli ti ta babiččina chata na Seči bude letos vůbec stačit. Ale plánujeme společný večer se Šípky ze Semína, Lichýma z Dubiny a Němcovic ze Břehů, tak třeba s námi taky pojedeš a u piva nám povyprávíš svoje zážitky 😉 Měj se moc hezky a buď hodný „bodyguard“ 🙂 Zdraví mamka, taťka, babička a celý zbytek naší široké rodiny 🙂

  P.S. Zdravíme i všechny ostatní bonifanťáky, sbormiše, Ignáce, doktůrka i jeho sqwav, tajné očko Jakuba i Jarmilku :-)…snad jsem na někoho nezapomněla 🙂

  • Kateřina Špásová
   30.7.2013 at 10:09

   Doufám, že svěřenec se chová slušně a „bodyguard“ s ním nemá moc práce 🙂

 50. Moni Pollreichová
  29.7.2013 at 13:41

  Ahoj Tóňo!
  Díky za zprávy a napjatě očekávám další! Na fotkách vám to moc sluší a díky deníku Ignáce jsme tak trochu s vámi a s vašimi nevšedními zážitky. Aničce se po tobě stýská i když to nechce přiznat nahlas. Každý den ji čtu váš deník a prohlížíme si vaše fotky a vždy má radost když objeví tebe. Jo a novinka! – od pátku už by měla fungovat pizzerie, tak až se vrátíš a budeš mít chuť, můžeme ji ozkoušet ;-). Pozdrav za všechny posílá mamka

 51. Martin Novák
  29.7.2013 at 09:13

  Ahoj Tomíku myslíme na Tebe a moc tě pozdravujeme, Aleš a táta babička s dědou Novákovi, chytil jsem další pilunu a otakára se spoustou baboček ..tak něco přivez ..Táta a blahopřejeme Vám ke stříbrům …táta

 52. Gabriela Řeháková
  29.7.2013 at 08:54

  Ahoj všichni,
  mooc gratuluji k obrovskému úspěchu! A na barvě placky stejně nezáleží. Vy jste prostě nejlepší, tak si nelámejte hlavu, jestli to byly zlaté nebo stříbrné medajle. 🙂 Ale řeknu Vám, byly to teda nervy i tady na druhém konci světa. Já jsem byla od soboty na dvoudenním semináři a každou přestávku jsem naháněla signál wifi po hotelu, abych se konečně dozvěděla jak jste dopadli. A stále a stále žádné zprávy. Večer už to se mnou prožívali všichni účastníci a každý se stále ptal: „Tak co, už něco víš?“ 😀 A v neděli ráno po velkých oslavách (i bez vědění výsledku), když jsem si konečně přečetla tu krásnou novinku, jsem se musela jít znovu namalovat, protože se mi tak nějak rozmazal make – up dojetím 😀 Jste borci a veliké díky Vám i „sbormišovi“, klavíristce a samozřejmě celému osazenstvu ZUŠ, protože si myslím, že ač nejsou přímými aktéry, tak mají na tom Vašem úspěchu taky veliký podíl. Tak si to krásně užívejte, foťte, ať se můžete s námi pak podělit a mějte se krásně!

  Ps: Vojto díky za sms, už jsem myslela, že Ti zmizel mobil někde ve víru velkoměsta nebo jsi ho vyměnil za masáže! Tom Tě taky zdraví. Nebo určitě bude až se probudí! 😉 mamka

  • Vojtíšek Řeháků
   31.7.2013 at 15:06

   Ahoj, Ahoj, Ahoj!!! Telefon je schovanej v trezoru… 😀 Fotim, je to všechno na facebooku, nebo bude až se dostanu na wifinu..:) Bolí mě sedák z toho dnešního Thaiboxu… Tomovi řekni ať už odtáhne od mího počítače… a usídlí se zptáky na gauči… 🙂 V.

   PS: K obědu po příjezdu chci Svíčkovou se šesti… 😀
   PPS: Tome KOKOS

   • D.K.
    31.7.2013 at 16:34

    Vojtíšku 😉
    Prosím tě, zeptej se Dana Kl., co by chtěl k obědu on 🙂 Že by taky svíčkovou? Nebo řízek? Nebo krupicovou kaši s borůvkami??? 😉

   • Gabriela Řeháková
    31.7.2013 at 17:46

    Hele Vojtíšku Řeháků!
    Tom na Tvým compu vůbec nebyl, neb si myslím, že za těch 14 dnů asi neslezl z gauče! A jestli jsi vyfotil jen to, co je na FB, tak budu moooc prosit ostatní, jestli by mi nějaké fotky neposlali, protože těch 6, co jsi tam dal je fakt dost málo 😀 A od kdy chceš svíčkovou? Já myslela guláš! Ale jak je ctěná libost, bude svíčková! I když jsem si myslela, že si tak zvykneš a zamiluješ ostré nudle, že nic jiného už nebudeš chtít! 😉 A že budu muset pořídit hůlky.
    Ps: Zptáky ani s ptáky se asi na gauči neusídlí, oni by tam káleli! 😀 Užívej, už máš přichystanou brigádu ;-D mamka

   • Ignác Šídlo
    31.7.2013 at 18:58

    Teda, Vojtimíre! Taky umím nespisovnku, ale že bych napsal „mího“?!? No fuj ho! I.Š.

 53. Renata Šildová
  28.7.2013 at 22:49

  Ahoj Bonifanťáci,

  moc a moc blahopřejeme k tak nádhernému umístění v jedné z nejprestižnějších soutěží. Druhé místo je fantastické a pro nás jste stejně naši „zlatí kluci“. Velký dík a poklona patří vašemu „sbormišovi“.
  Jsou za vámi již dvě třetiny nejtěžší části vašeho turné po Asii a vy jste dokázali se neztratit ve složitém světě hudby (ikdyž úplně odlišném od našeho evropského), vše zvládáte s přehledem a od srdce, jste skvělí, jsme na vás hrdi. Myslím, že díky vám v Thajsku nezapomenou na krásné hudební zážitky dovezené ze země uprostřed Evropy – z české republiky.
  Ještě jednou díky kluci, užívejte si plnými doušky poslední části turné a již se moc na vás těšíme tady v Pardubicích.
  Péťo měj se krásně, opatruj se a za týden na viděnou maminka, babička, taťka, Ráďa a Vanilka

  • Alexandra Urbanová
   29.7.2013 at 08:12

   Všechny vás srdečně zdravíme a všem klukům i sbormišovi MOC A MOC blahopřejeme ke 2 stříbrným medailím! A protože Ignác se zmiňoval o tom, že jste snad zklamaní, že nemáte zlato, musím trvat na tom, že stříbro má oproti zlatu samé výhody. Kdo nevěří, ať si přečte pohled vědců- NO JE TO TAK!

   Výhody stříbra

   Nyní je jasné, že investice do drahých kovů mají smysl. Proč ale právě stříbro a nikoliv třeba zlato?

   Je pravdou, že zlato a stříbro jsou drahé kovy a mají tendenci chovat se podobně. Avšak stříbro má oproti zlatu řadu výhod, díky kterým má obrovský potenciál do budoucna.

   Často s oblibou říkáme, že největším nepřítelem ceny zlata je samotné zlato. Vytěžené zlato se totiž téměř nijak nespotřebovává. Hlavní využití zlata je ve šperkařství a v oblasti investic. Odtud ale může být zlato velmi rychle přivedeno zpět na trh, jakmile jeho cena stoupne.

   U stříbra je situace jiná. Drtivá většina každoročně vytěženého stříbra se spotřebovává v průmyslu, především v elektrotechnice. Velká část stříbra je nenávratně ztracena a nemůže být nikdy přivedena zpět na trh.
   V trezorech centrálních bank je uloženo ohromné množství zlata. Zásoby stříbra bychom ve státních rezervách hledali marně. To je způsobeno dlouhodobým nedostatkem stříbra od 80. let minulého století, kdy deficit stříbra, vzniklý nedostatečnou těžbou, byl systematicky pokrýván ze státních rezerv a ze zásob investorů. Tyto zásoby se již zcela vyčerpaly.

   Takže díky, že jste se postarali o další stříbrnou rezerbu. Teď už snad nikdo nebude pochybovat o tom, že vy jste prostě nejlepší, že jste strašně moc makali, většinou i několik hodin denně, v tom strašným horku (ani monzun to nezachránil) a že jste udělali moc pro reprezentaci našeho malého státu (zlepšili mu trochu reputaci), že všichni co s vámi přišli do kontaktu v Thajsku, z vás určitě museli cítit tu skoro „husitsku“ jednotu, protože malí, velcí, držíte všichni pohromadě a pomáháte si!
   Jsme na vás kluci pyšní a už teď těšíme na váš návrat, až nám povykládáte všechny historky a zážitky. Hlavně se vraťte v pořádku. P.S. Pozor na kobry, varany a spol.
   Míšo, máme tě rádi. Vše si maximálně užij. Pa mamka a taťa, 2 babičky, děda a Ulma

  • Péťa
   31.7.2013 at 14:51

   Ahoj mami,
   jak se máte v Pardubicích? Staráte se mi dobře o křečka? Stejně jsem ho měl vzít s sebou. Určitě by se mu tady líbilo. Skamarádil bych ho s varanem.
   Doufám, že se tam máte stejně dobře jako my tady. Mějte se famfárově… 🙂

   Péťa

 54. Pokorní
  28.7.2013 at 22:13

  Žádné smutky, jste „na bedně“, to je skvělý úspěch. Posbírali jste zkušenosti a příště jim to všem natřete. Užívejte si koupání a pláž, vedro je v Pardubicích taky, ale to moře nám chybí. Zdravíme Honzu, babička především.

 55. lucie janebova
  28.7.2013 at 19:04

  Kluci je fantastický být dvakrát stříbrní jsem na vás moc pyšná . Pěkně ze mě leje a to doma máme příjemně. Užijte si moře a domů si přivezte jen ty nejkrásnější zážitky a vzpomínky.Moc zdravím Filipa a Davida těším se na vás máma.

 56. Lorencovi
  28.7.2013 at 16:39

  Připojujeme se ke gratulacím ke skvělým výsledkům. Jste výborní, jsme na vás pyšní. Každý den sledujeme, co nového jste zažili. Vše s vámi prožíváme i na dálku i počasí u nás nám k tomu vydatně pomáhá. Škoda, že nemáme moře, i nějaký monzunek by se hodil.
  Zvlášť pozdravujeme našeho Michala, čekáme na nějakou zprávičku. 🙂

 57. Gabruška
  28.7.2013 at 12:49

  Ahoj kluci,
  poprvé vám všem píšu vzkaz, takže mám trochu trému, ale nedá mi to alespoň trochu s vámi nesdílet události posledních dnů:
  Tak tedy, v sobotu ráno mě vzbudilo šílené teplo…tady u sebe v pokojíčku mám v těchto horkých dnech stále kole 26°, což je co říct! Však se zeptejte sbormistra, jak je u nás v létě krásně. Odjíždím brzy ráno do města a dle hodin po chvilce počítání (to mi vždycky trvá) zjišťuju, že právě asi stojíte na pódiu. Poslouchám v autě písničky a naplňuje mě naprostý klid, kdy si říkám „tak teď už Pánubohu poručeno“. Vracím se domů kolem 11 a jen se usměju při myšlence, že máte právě vyhlašování. Je mi totiž jasné, že jste byly nejlepší! Nejlepší sami před sebou, nejlepší před nimi, nejlepší v očích sbormistra. Aniž bych musela znát výsledek věděla jsem, že jste vyhráli na plné čáře…Když se o pár hodin dozvídám ten „objektivní“ výsledek, už mi na něm nijak nezáleží. Dávno před ním to bylo rozhodnuté…
  Takže dost patosu…mám i další zprávy. Tak například, i já tu mám jedno svoje velké vítězství. A sice…podařilo se mi dokonale umýt a vysát sbormistrovo auto…a to mi věřte, že to není jen tak! Hodně často mu to opakujte, jo? Co už mu opakovat asi nemusíte je fakt, že jsem taky při parkování ohnula zrcátko, ale chvíli jsem s ním doma bojovala šroubovákem a vše je zachráněno!
  Až se vrátíte, budete to tu jen těžko poznávat. Krajina se nám tu mění v step. Tráva je žlutá, bodláky kvetou jako nikdy, svlačce podél prašných cest se rozrůstají, pšenice dávno není zlatá, ale spíš bílá, cukrová řepa podesychá a cvrčci v noci řvou skoro jako cikády u moře.
  Moc na vás všechny myslím a už se těším, až to vaše velké cestovatelské vítězství dovršíte šťastným návratem!
  Gabruška

  • Gabruška
   28.7.2013 at 21:40

   Haha, teď když jsem pročítala další vzkazy, všimla jsem si, že jsem vás tam všechny jednou titulovala jako ženY :-D…to bylo asi podvědomí, takže doufám, že tam moc nelítáte za holkama 😀

 58. Ryšánovi
  28.7.2013 at 12:46

  Ahoj Mário a všichni Bonifantíci! Jsme rádi, že nám taťka poradil Vaše stránky. Mimo to, že jsou fakt super, hlavně s úžasem zíráme, jaký jste skvělí a co všechno dokážete – to tedy smekáme klobouček :-D. Jen jim pěkně ukažte, jak se v Pardubicích pěje . Sledujeme deník, videa i fota, a tak je bezva, že alespoň takhle můžeme být s Vámi. Gratulujeme ještě k úspěchu a pořádně držíme pěsti, ať se dále daří. Přejeme krásné zážitky.
  Mário, doufáme, že jsi „nálet“ holek ustál i s trikem :-D! a že nás pak naučíš, jak se u jídla „poprat“ s hůlkami :-D, měj se hezky teta Milena a strejda Milan, pozdravuje i Lucka

 59. Věra Nováková
  28.7.2013 at 09:56

  Moc Vás všechny zdravím a gratuluji ke krásnému umístění. Vždyť důležité je zúčastnit se 🙂
  Užijte si dnes odpočinkový den, zasloužíte si to…
  Ahoj Tomášku, jak se máš a jak ti jde fotografování? Už se na ty fotky moc těším :-))
  Posílám ti velkou pusu. Maminka.

 60. Vlckovi
  28.7.2013 at 09:18

  Moc Vám všem gratulujeme k vynikajícím výsledkům…dvakrát stříbro je víc než jedno zlato. V zemi s uplně jinou kultůrou je to úžasný výsledek, tak si ho užívejte plnými doušky. Příště k tomu zatancujete a budeto to mít v´tova kapse. A kdo vlastně vyhrál?
  Zdravime z horkého, přehřátého Baťova kanálu, plného komárů…..takže Vám závidíme moře. Zkusíme místní koupaliště.
  Dájo, zdraví tě všichni Tvarožňáci a že jich tam včera bylo, takže rébus pro Tebe:
  M, J, H, H, A, L, R, P naše Zuzča a pak ještě jedna těžší hádanka J,J,, M
  a nakonec Marián a Svobodovi

  • Vlckovi
   28.7.2013 at 09:22

   Jo a zapomněla jsem se v té euforii z vašeho perfektního umístění podepsat,
   takže zdraví mamka a taťka

 61. Monika Korinkova
  28.7.2013 at 08:59

  Gratulujeme k skvelemu stribru! Pro nas jste stejne zlati 🙂

  Uzijte si more pred navratem do bangkokske vyhne, my tu dnes mame mit az ctyricitky a tak vam tak trosku ty vlny a pisek zavidime.
  Monika, Vita a Jemik

 62. Helena Jakubcová
  28.7.2013 at 08:50

  Ahoj kluci v daleké Asii!
  Moc a moc Vám gratuluji ke krásnému umístění v soutěži.Nebuďte smutní že to je „jen “ stříbro, ale pro pyšné rodiče a prarodiče jste našimi zlatými kluky. Ono to, co se nedá měřit v metrech, minutách, výškách, délkách a dalších měrných jednotkách je strašně subjektivní. A hlavně jste v zemi, kde je úplně jiná kultura než v Evropě, jiné zvyky, takže druhé místo je úspěch přímo fantastický.Není důležité jestli jste první , druzí nebo třetí, ale podstatné je to že z Vašeho zpěvu je cítit radot a hlavně to, že každý z Vás dává do zpěvu cele své srdíčko. A to perfektní provedení skladeb je taková třešnička na dortu. Kluci jen tak dál! Moc Vám držím palce a do budoucna Vám přeju aby jak na domácích, tak i mezinárodních soutěžích šlo vaše zpívání vždy jen a jen ze srdíček a pokud k tomu bude i nějaké dobré umístění, bude to jen a jen potvrzení vašeho umění.
  Moc pozdravů všem do daleké Asie.
  PS
  Honzíku moc Tě pozdravuji, posílám velikánskou pusu a těším
  se na Tebe. Užívej si ti tam a hlavně si přivez domů jen ty nejkrásnější vzpomínky, které Tě budou provázet celý život.

  • Vlckova
   28.7.2013 at 09:37

   Diky. Je to krásně napsané. Nejdůležitější je, že to kluky baví, že mají dobrou partu, že starší pomáhají mladším , že jim to krásně od srdce zpívá……a za to vše patří taky velký dík sbormistrovi, že ty kluky u toho udrží.
   Vlčkovi

 63. Miloš Medveď
  28.7.2013 at 07:50

  Díky všem a gratulace za nádherné umístění „na bedně“!Pro nás jste stejně zlatí!Užijte dnešní zasloužené „prázdninové“volno na pobřeží, čeká Vás zase velkoměsto 🙁
  Pozdrav Marianovi od pyšných rodičů (trochu závidím ty Filípínky) a čekáme, že se ti podaří nam poslat vzkaz nebo mail. Pusu posílají rodiče.

 64. Mirka Riegelová
  28.7.2013 at 07:25

  Ahoj kluci, každé ráno sleduji co nového u vás. Gratulujeme i k té stříbrné, fakt jste dobří. Užijte si dnes koupání. Zdravíme všechny i našeho vnuka Kríšu Kořínka.Mirka Riegelová ze Svobody nad Úpou

 65. Pokorní
  28.7.2013 at 00:26

  Zdravíme všechny Bonifanty, gratulujeme úspěchům a držíme palce, ať přibudou další.
  Honzo všichni tě zdraví, tady teta Alena a Áda se Sabčou, babička dokonce proniká do tajů internetu, aby mohla sledovat zprávy od Ignáce, píše úžasně. Coudýsek vzkazuje, abys žádný varany ani jiný potvory nevozil, stačí nám on sám.

 66. Milan Dobeš
  27.7.2013 at 23:32

  Ahoj kluci. Take se pripojuji ke gratulaci za umisteni v soutezi. Skvely vysledek, jsme na vas pysni. Po odvedenem vykonu si zaslouzite volny den. Tak si to poradne uzijte at naberete sily a inspiraci na nova vystoupeni. Uz se tesime na dalsi videa a fotky. Je to uzasny kdyz muzeme alespon touto formou „nasat“ atmosferu vaseho turne. Preju vam spoustu nezapomenutelnych skvelych zazitku.
  PS:Peto, jak ti chutnaji mistni speciality. Je to lepsi nez jsi cekal? Takovy cerstvy kokos na plazi, panecku, to bych si taky nechal libit. Prozij tam vse naplno aby jsi mel hezke vzpominky. Tady dnes bylo 38st.C. Jsme s mamkou na chalupe. Amy beha po zahrade a vubec nepiska. Asi se ji to libi. Nez pojedeme domu, tak by sme ji meli chytit. Urcite by te taky pozdravovala, jako mi vsichni. Mej se fajn a napis nam. Mame te radi. Ahoj tatka s mamkou.

 67. adam kovář
  27.7.2013 at 18:30

  ahoj kluci gratuluju k úspěchu.mějte se hezky a čao

  • Ignác Šídlo
   28.7.2013 at 04:20

   Adame, moc děkujeme! V Americe nám nesmíš chybět! I.Š.

 68. Radek Goláň
  27.7.2013 at 13:33

  Ahoj Raďo a všichni kluci. Zpravičky z turné jsou super, alespoň takhle můžeme být s Vámi. Užijte si to.
  Pro Radka: Pozdravují Tě i babička s dědou a všichni moraváci,co dorazili na víkend. Hendrychovi + Tonda s Jaruškou a Jitka s Tomášem.

  Táta

 69. Moni Pollreichová
  27.7.2013 at 11:42

  zdravíme všechny Bonifanťáky a gratulujeme k umístění v soutěži. Kluci jste skvělý! A samozřejmě velký dík patří i „sbormíkoj“!

  • D.K.
   27.7.2013 at 17:49

   Ještě nevíme….jaké umístění…..:-(

  • Moni Pollreichová
   27.7.2013 at 22:16

   2 a 2 🙂

 70. Vejdělek Pavel
  27.7.2013 at 09:48

  Všechny moc zdravíme. Jak tak čteme deník je to super. Tak přejeme hodně úspěchů v soutěži.
  Jo a pro Pavla – nemam strach že si bereš každej den čistý triko

  • Pája Vejdělek
   31.7.2013 at 12:55

   Děkuju moc za vzkaz.Je to super ,že tohle funguje. Tady v Bangkoku je to super , užívám si místních holek .:)) Náhodou asiatky 😀 . Těším se až budeme doma grilovat . Papa rodinko 🙂

 71. Miloš Medveď
  27.7.2013 at 08:30

  Ahoj všem! Je fajn, že jste už okusili moře a takovou večeři (tedy co k nín bylo? 🙂 ) na pláži s nohama v moři fakt závidíme. Ale ta dřina a všechno kolem – rozhodně si takové nezapomenutelné okamžiky zasloužíte. Dnes to bylo zúročeno v soutěžním klání , a jak jinak než úspěchem, tomu zde všichni co na Vás myslí a na dálku podporují, věříme. Ale neva když jste „VŠE“ nevyhráli – i tak se můžete domů vrátit 🙂
  Mariane, doufáme, že jako příznivec brčkového pití jsi ochutnal čerstvý kokos s mlékem a že už vyhlížíš nebos pořídil nějaký suvenýr (přidej třeba tričko s místním motivem), který ti bude připomínat exotickou misi. Pokud máš nějaké „bodyguardy“, kteří tě hlídají před ztracením, tímto jím vyslovujeme velký dík. A ty je poslouchej 🙂 Pozdrav od mámy, táty, bratrů (i Anet), babiček, dědečků , strýců, tet a dalších příbuzných a velkou pusu:)

 72. Kamila Goláňová
  27.7.2013 at 08:22

  Ahoj v dálavě…

  podle deníku se Vám dá jen závidět :), je skvělý, že se máte fajn a užíváte si atmosféru. Zpěv Vám pak jde určitě sám od sebe :).

  Ráďo, moc na Tebe myslím a držím pěsti…
  P.S. Sbírej do sesitu otisky razítek v hotelech a kde se dá, jsem na ně zvědavá a navíc je to prima památka… 🙂

  Mamka

 73. Renata Šildová
  26.7.2013 at 22:17

  Milí Bonifantící a Ignáci,
  jsme na vás hrdi, jakých dosahujete úspěchů téměř 10 000 km od domova. Jen tak dále, čeká vás
  dnešní sborový maratón, k tomu vám držíme všechny pěsti, ať jim ukážete, jak se zpívá v Pardubicích. Vy na to máte, jste přeci naše jedničky.
  Přejeme krásné zážitky, užijte si moře a ať vás hlasy poslouchají.

  Zdravíme Péťu, měj se fajn a dle možností se ozvi. Maminka. taťka, babička a Ráďa

 74. Monika Dobešová
  26.7.2013 at 20:38

  Ahoj Petříku,
  tento vzkaz je speciálně od babiček Hedi a Květy a dědů Standy a Pepy. Moc a moc tě pozdravují. Jsou na tebe pyšní a nemohou se dočkat, až jim sám budeš vyprávět. Asi neunikneš ani tomu něco málo zazpívat. Ale to zvládneš hravě. Třeba při dortový bitvě, co se chystá na chalupě! To bude pěknej mazec. Ještě nesmím zapomenout, že ti posílají pusy a přání ať si to užíváš a ve zdraví se jim vrátíš.
  Pa. Mamka a taťka za ty babičky a dědy.

  • Petr Dobeš
   31.7.2013 at 15:27

   Ahoj díky za zprávy. Pozdravuji babičky a dědy. Mám se tady dobře včera jsem ochutnal hada a škeble.je tu vedra něco jako vy ale my tady máme vlhkost,ale na kroupy se nemůžeme rovnat.už se těším na vás. Tady je 20:25 za 5 minut máme večerku. Sbormistr nás vyhání z psací místnosti.Tak čau 🙂 váš Péťa.

 75. Kristýna Boháčková
  26.7.2013 at 20:15

  Ahoj Toníku,
  tak jak se máš??? Ty jóóó tak mi se tu paříme , že tady je nějakejch 35 stupňů 🙂 a co vy mrznete????:-) Užívej si to moře krásně a všici na tebe myslíme a držíme palce. Týnka , Terka a teta Péťa 🙂
  P.S. Tvá maminka se nám tu psychicky hroutí 🙂 Podporuji jí za tebe 😛 Musím jí škádlit a zlobit tak jako to děláš ty 😀 Tak pa Týnka
  KLUCI DRŽTE SE 🙂 🙂 🙂

 76. František Janeba
  26.7.2013 at 16:07

  Filipe, až varan vyřeší kočky, půjčil bych si ho na chatu, usadila se nám tam kuna. A myslím, že ho budou zajímat i sousedovy slepice, co celý den nezavřou zobák… A jak mu budeme říkat?

  Davide, ty 2000,- jsem Ti ještě neposlal, banka měla výpadek a dokonce hrozilo, že přijdu o celoživotní úspory i spoření na důchod. No ale už Ti je pošlu, aby sis mohl koupit něco na památku. Třeba pár poukazů na ty masáže…

  Mějte se a užívejte si 🙂

  Táta

 77. 26.7.2013 at 15:38

  Proč se neozíváš? A jak moře? Moc na tebe všichni vzpomínáme a čekáme na zprávičku. Anička ti posílá pusu.
  Zdraví mamka, taťka, Anička, a obě babičky a oba dědečci
  P. S. Pozdrav i pro všechny ostatní účastníky zájezdu 🙂

 78. Hortlikovi
  26.7.2013 at 14:49

  Ahoj kluci,
  jeste jednou zdravime z Petrohradu.

  Jsme nadseni vasim uspechem v Bangkoku. Jak se vam dari ted na Pattaye?
  Delate nam ohromnou radost !!! Myslime na vas kudy chodime a ze jsme tady neco nabehali. Jste dobri, verte si a urcite uspejete i v zitrejsi soutezi.

  Drzime palce a v duchu jsme stale s vami.
  Tesime se na dalsi fotky a cerstve zpravy z dejiste.

 79. Eva a Iva
  26.7.2013 at 12:18

  Ahoj Radečku, posíláme Ti upřímné pozdravy a nařizujeme Ti, abys starosti pustil z hlavy, problémy řešil až doma a teď si užíval exotického prostředí, zvláštní kultury atd. Nenechej si to pokazit, my Ti tady doopravdy jen závidíme, ale jsme i přející. Nezbývá nám než makat pro společné blaho a co nejlépe snášet vysoké stínové teploty. Nevolej a piš!

 80. Martina Medveďová
  26.7.2013 at 12:17

  Ahojda,
  zdravím všechny chlapáčky i chlapáky. Jaká je Pattáya, moře a jaký byl (dnešní/včerejší) výlet? Teď jste už zase zapřažení v maratonu a jen doufám, že jste si všichni odpočinuli aspoň v autobusu. Abych si taky trochu postěžovala, tak nám scházejí vaše fotky už druhý den, ale deník I.Š. je stále bombastický! Na zítřejší klání přejeme hodně štěstí a držíme pěstičky!!!
  Pusu Marianovi posílají máma a táta

 81. D.K.
  26.7.2013 at 12:16

  Ahoj Dane,

  byla jsem na borůvkách, tak se těš na koktejl a koláč….jen musím ještě sehnat nějaké hůlky, aby se ti dobře jedl 😉 Babička s Rozárkou sledují fotodeník, moc se jim líbí. Posílají pozdravy! Užijte si moře i zpívání! Hezký den. mamka a taťka

 82. Monika Kořínková
  26.7.2013 at 11:30

  Zdravíme vás všechny do Pattaye. Už jste byli v moři? Celí?
  Držíme palce při zítřejším soutěžním maratonu – už teď nám bělají klouby:)
  A taky pozdravujeme sbormiše! Klobouk dolů Honzo, ty i všichni spolupracovníci, jste skvělí!!
  Kořínci

 83. Káťa Špásová
  26.7.2013 at 10:44

  Ahoj Jindro,
  jak se tam máš? Já jsem teď přijela z Přepych a zítra v 9:30 jedu na tábor:D A co vy? Nekazíte to tam?:D Mějte se fajnově a neupečte se:D paa:*

 84. Antonín Rod
  26.7.2013 at 10:04

  Ahoj Kryštofe, jak jseš daleko s překvapením? Pozorně sleduji všechny zprávy.

 85. Prouzovi
  26.7.2013 at 05:52

  Sledujeme vás a dobře se bavíme! Děkujeme za zprávy. Maléra už máte za sebou, tak ať uspějete i v soutěži! :-))
  Pro Kryštofa: Vidíme, že ti chutná, až přijedeš k nám, budou nudle… nebo rejže… ? 🙂
  Moc zdravíme – táta, Regina, Šimon a Štěpán

  • Kryštof
   26.7.2013 at 07:56

   Ahoj jen se bavte. |Až přijedu chci nudle a hodně chilly budete to ale jíst se mnou. Mám vás rád a doufám že se uvidíme až přijedu 🙂 🙂

 86. Věra Nováková
  25.7.2013 at 22:52

  Posílám pozdrav všem z rodného i nerodného :-))) kraje. Moc Vám držíme pěstičky a děkujeme za každodenní zprávičky. Myslím na Vás.
  Tomášku, zdraví tě mamka, taťka, brácha, babičky a dědové s Dastíkem a strejda Jirka. papa a těšíme se na Tebe.

  • Tomáš Novák
   31.7.2013 at 14:38

   Ahoj mami a tati děkuji za vzkaz a pozdravujte rodinu.

 87. honza chlost
  25.7.2013 at 21:55

  Ahoj Péto ,
  doufám že si ti v Thajsku líbí 🙂 (je to tam určitě zajímavý). a pěkně si to užij dokud tam seš (víckrát tam možná nepojedeš) a ochutnej místní kuchyni. Přejí Honzik, Honza, Andrea, Natálka a samozřejmě Morčí. 🙂

 88. Vejdělek Pavel
  25.7.2013 at 19:42

  Ahoj kluci
  Všechny Vás zdravíme. Podle info na webu máte úspěch. Tak Vám přejeme hodně štěstí v soutěži a ukažte jim jak se to má zpívat.
  P.s. Pajo Anka tě pozdravuje. Jo a užij si to. Tak ohoj zdraví Tata a Mámka a Anka.

 89. Miloš Medveď
  25.7.2013 at 18:31

  Jak se zdá z deníku, tak chaoticko-bombastickou část máte veleúspešně za sebou. Přesun snad také, zbývá tak očista v Jihočínském moři a po relaxačních masážích všeho druhu (tedy dle zásluh a věku), kde každý načerpá síly a inspiraci do neskutečných i hlasových výkonů, a s novými silami budete bojovat o absolutní vítězství. Všichni tu věříme, že na to máte. Nenechte se odstavit zákeřnými metodami v podobě přimíchání projímadel do nudlí, či zvýšenými dávkami chilli v jídle. A pozor na vodu, jen balenou nebo ohnivou! O thajských เวศยา (malý rébus pro velké znalce thajského jazyka) ani nemluvě. Tak chlapi, ať vám to zpívá, všechny Vás zdravíme a přejeme úspěch v soutěži.

  P.S. Zvláštní pozdrav a pusa Marianovi od táty, mámy a bráchů. Až to půjde, napiš mejla. Jak jde focení?

 90. Helena Jakubcová
  25.7.2013 at 18:11

  Zdravím slavíky z Pardubic!
  Chtěla bych vám všem včetně vašeho sbormistra pogratulovat k úspěšně probíhajícímu turné. Jste prostě jedničky. Byla jsem na vašem posledním koncertě těsně před odjezdem a musím říci, že to byl moc krásný zážitek. Ale vím, že nic není zadarmo a za všemi úspěchy, kterých dosahujete, je spousta práce, dřiny a odříkání. Za to vám patří velký dík a ještě větší obdiv, zvláště nejmladším slavíčkům, kteří právě velmi náročnou přípravu zvládli na jedničku.
  Chtěla bych tímto moc pozdravit svého vnuka Honzíka a vzkázat mu, že mu moc držím palce a každý den ráno bedlivě sleduji nové zprávy z daleké Asie. A už se moc těším, až se vrátíš domů a přijedeš ke mně na prázdniny.Moc se mi už stýská a chybí mi tvoje lumpárny.Pozdravuji tě a posílám velikánskou pusu.
  babička z Chvojna

 91. M.Špás
  25.7.2013 at 15:26

  Cože, masáže! Třeba byste dostali skupinovou slevu. Vím minimálně o jednom, kdo by si tu masáž fakt užil. Že Jindro..?
  Zajímalo by mě, kolik lidí si čte při snídani deník. My teda jo 🙂

  • Anina Schiedková
   25.7.2013 at 20:08

   No jasan, u snídaně se čte nejlépe :-)…a ty masáže bych tady taky brala 🙂

 92. Anna Jakubcová
  25.7.2013 at 14:59

  Ahoj chlapi,
  blahopřejeme ke skvěle zvládnuté 1.části v Bangkoku. Absolutně nechápu, jak se v té změti nástrojů a lidí může někdo vyznat a dát dohromady koncert :-). Jste fakt dobří, že jste neudělali nějakou botu. Držíme vám palce při soutěži v Pattaye a užijte si také moře :-).
  Ignáci těšíme se na další pokračování!!!

  PS: Honzíku na kameře ti to sekne. Drž se!

  • Honza
   31.7.2013 at 13:05

   Cau dekuju za odkaz.Dnes jsem mel problemi s traveni cau. HONZA

 93. Dana Pavelková
  25.7.2013 at 14:48

  Dan Klukas

  Ahoj Dane od celé rodiny posílám mnoho pozdravů Tobě a celé partě. Přejeme Vám jen ty nejhezčí zážitky a šťastný návrat domů.

  babička Dana

 94. Pro Honzíka Němce
  25.7.2013 at 14:16

  Ahoj Honzíku,
  maminka nám teprve dnes ukázala, kde najdeme zprávy o Vašem putování, tak jsme to s babi Bubu prohlédly, moc na vás na všechny myslíme, abyste si to všechno co nejlépe užili a byli úspěšní, což se asi podle zpráv daří. Hlavně ať jste všichni zdraví a ať Vám to dobře zpívá! To Tobě i všem ostatním přeje prababi Bubu a babi Míša.

 95. K. Goláňová
  25.7.2013 at 13:49

  Ahoj Bonifanťáci,
  myslím na Vás na každém kroku a v duchu (tedy opravdu JEN v duchu) s Vámi zpívám a fandím.. Ze soutěže určitě přivezete zlato a jestli ne, tak pro NÁS už zlatí jste !!!

  Ahoj Ráďo,
  babička a děda Novákovi Vás pravidelně sledují v rádiu i na netu a nenechávají si ujít jedinou zprávu :). Těším se na Tebe, mamka + J

 96. Ladislava Sokolová
  25.7.2013 at 11:14

  Ahoj Bonifanťáci,
  gratulujeme ,takže až se vrátíte,začnete nacvičovat na turné do Bankoku na příští rok?
  Vojto,kliiiid,hned 6.8.to určo nebude 🙂 Je to úžasný,co dokážete a klobouk dolů před „sbormišem“,za to,co z vás dokáže vykřesat.Taky velké díky Ignácovi za jeho parádní deník.
  Jen tak dál a tfuj,tfuj,tfuj nebo zlom vaz (nevím co se přeje pěvcům) do soutěže.
  Pozdravy ze Rtyně v P. posílá bL a d Iv

 97. Adamcovi
  25.7.2013 at 08:27

  Zdravíme všechny Bonifanťáky ,
  Blahopřejeme ke zvládnutému Maléru,ale chtělo by to přibrzdit,nebo Vás nepustí domů. Právě se asi přesouváte do Patayi,tak přejeme hodně úspěchů na soutěži , obujte se do nich a máte to v kapse. Deník Ignáce je SUPER a co teprve průvodce Thajskem je to,jako bychom byli s Vámi.
  Ahoj Mates,
  mnoho pozdravů posílá celá rodina. Pálivé jídlo (soudíme dle barvy) hůlkami jsi zvládnul.?Doma už dozrávají čili papričky. Máme tě rádi M,T,BS,BA,DO,TE,
  SK,TM,SE.Menší rébus na závěr.Ahoj

 98. Kateřina Špásová
  25.7.2013 at 07:44

  Zdá se, po přečtení další části deníku, že jste si vzali k srdci všechny naše rady a doporučení a ukázali jste jim, co všechno ve Vás je a že jste OPRAVDU DOBŘÍ :). Super, velká gratulace.

  Doufám, že ty masáže dáte. Nebo alespoň někdo. Nebo alespoň Jindra :).

 99. Klukasovi
  25.7.2013 at 05:17

  B L A H O P Ř E J E M E !!!!!!!!

 100. D.K.
  25.7.2013 at 05:12

  Pardubice, 25.7.2013 – 5,10 hod. …….konečně nějaký deštíček 🙂 Podle fotek však s vámi soutěžit nemůžeme…Dnes se přesouváte?? Držíme pěsti pro štěstí v soutěži!!!!

 101. Monika Dobešová
  24.7.2013 at 22:36

  Ahoj Petříku,
  sedím si na terase chalupy a píšu ti do daleka. Je pár minut před desátou večer. Vlastně ne. Je pár minut před třetí hodinou ranní. A ty spíš. Už máš nový den a já si na něj ještě chvíli počkám. Až se ráno vzbudím, budu při snídani myšlenkami v poledním Bangkoku. K tomu všemu mě v posledních dvou dnech od druhé hodiny odpolední pronásledoval pan Malér. Přála jsem si, aby jsi se v tom moři hudby neztratil, aby jsi zazpíval, jak nejlíp dovedeš a aby sis to užil a byl spokojený.
  Petříku, je pár minut před … (na hodinách vlastně nezáleží). A ty spíš. Už máš nový den a já si na něj jěště chvíli počkám. Tak ti píšu do daleka.
  Máme tě rádi. Moc. Mamka a taťka.

  P.S. Kluci „Bonifanti“ moc vám to sluší a parádně zpívá. Před vámi je druhá část spanilé jízdy Thajskem – Grand Prix Pataya. Hodně úspěchů. Držte se. Jsme s vámi.

  • Ignác Šídlo
   28.7.2013 at 04:22

   Nádhera. Moc děkujeme, měli jsme při čtení Vašeho vzkazu na krajíčku. I.Š.

 102. Zar
  24.7.2013 at 20:51

  Ahoj Péťo !!

  Tak jak si užíváš Thajsko ? Vyzkoušel jsi už nějaký chilli, nebo jiný ostrý jídlo ? 🙂 Jak se Vám podařil koncert a líbilo se ti na něm ? My tady máme velký teplo, ale kam se hrabeme na Vás, že ? Amy je hodná a naši ji vzali na chalupu i s klíckou 😀 Těším se, až přijedeš domů a doufám, že nám povíš, jaký to bylo (a ne, že dobrý…) !! 😀

  Měj se a užíj si, brácha 😉

 103. Mirka Riegelová
  24.7.2013 at 15:20

  Mirka Riegelová
  24.7.2013 at 08:08

  Zdravíme všechny děti do Bankoku, ať se Vám daří a atˇ si to užijete v plné parádě. Velký pozdrav pro našeho vnuka Kríšu Kořínka, jsme na něho móóóóc hrdí. Babička Mirka a děda Karel ze Svobody.

 104. Kateřina Špásová
  24.7.2013 at 15:14

  Ahoj všichni,
  doufám, že jste tu zácpu – samozřejmě, že myslím tu DOPRAVNÍ 🙂 – zvládli a nezůstali jste na silnici místo aby jste pěli ve stodole 🙂

 105. Renata Šildová
  24.7.2013 at 14:05

  Ahoj všichni,
  přehřáté Pardubice zdraví Bangkok. Jste skvělí, jsme na vás pyšni, jak pěkně reprezentujete
  malou českou zemi, co do rozlohy, ale velkou, co do velikosti zpěváků. Za chvíli přijde ten
  očekávaný okamžik a sál bude váš. Moc držíme pěsti, přejeme mnoho krásných zážítků a Ignácovi děkujeme za perfektní deník a fotodokumentaci, nemá chybu. Opatrujte se. Zdravíme Péťu – maminka, taťka, babička a Ráďa

 106. D.K.
  24.7.2013 at 14:04

  To je snad poprvé, co Iva Kašpárková neprodávala lístky na koncert! Jak to? Po vaší ukázce mi to je mooooc líto. Hned bych vás chtěla slyšet „live“. Ať se večer vše vydaří!!! Užijte si to. Jste jedničky!!!

 107. Ladislava Sokolová
  24.7.2013 at 10:44

  Ahoj kluci i pánové,
  jsme na vás moc pyšní,jen tak dál,přejeme hodně pěkných zážitků a úspěchu při koncertě i v soutěži.My bohužel na koncertě být nemůžeme,tak nám to tady vynahrazují čápi na komíně-taky jin to hezky klape.
  A Vojto-pozor na ty varany-zakousnou se a nepustí :))
  bL a d Iv

 108. Monika Kořínková
  24.7.2013 at 10:28

  Krásný veselý video “ po generálce“! Úplně nám proslunilo dnešní snídani. Jste kluci úžasní a vidím, že vás dobrá nálada neopouští. Zvládněte i ten druhý koncert v pohodě a už teď se těším na zítřejší ráno a další Ignácův článek. A Ignáci, je to super, ještě, že tě máme…!
  Moc moc moc zdravím Kryšu!
  Mona

 109. Aším a Šámot
  24.7.2013 at 10:00

  Zbytek týmu zdraví Ašíma a všechny Bonifanty do Thajska a vítá je do kačerské velkorodiny. Ale hlavně přejeme úžasné zážitky, které určitě zažíváte. My si užíváme při čtení deníku, prohlížení fotek a videí. Děkujeme za ně. Opatrujte se.

 110. Martina Medveďová
  24.7.2013 at 09:22

  Ahoj kluci, tak vás za chvilku čeká repeat včerejšího koncertu. Snad to všechno zvládáte levou zadní a užíváte si nějakého volna plnými doušky. Všechny moc zdravíme z také horkých Pardubic a držíme pěstičky! 😀
  Páček

 111. Štěpán
  24.7.2013 at 08:29

  Ahoj všichni rodiče,
  nebojte se, máme se dobře…až na časový posun a dvakrát pálivé čili 🙂

 112. Radek
  24.7.2013 at 06:37

  cau rodino jak se mate je tady dusno ale da se to jak je u vas uzivate si to v pardubicich

  • Kamila Goláňová
   24.7.2013 at 07:15

   Ahoj Ráďo, nevím, jestli je vás víc Radků, tak posílám pozdrav všem 🙂 R a celému sboru… A pro toho mého: jak je v Pardubicích nemám tušení, jsem ve Františkových Lázních, ale až přijedeš, tak si určitě budeš moct zaplavat v rajčatech, zatím si to tam ty a ostatní užívejte 🙂 … mamka a Jarda

 113. david
  24.7.2013 at 06:12

  cau mami jak se mas ja tady dobre odepistemi david

  • Jarka-JaS
   24.7.2013 at 08:41

   Ahoj Davčo,
   je fain se na Vás dívat přes poslané videa,mám pocit jako bych tam byla s Vámi.
   Vedra jsou tady skoro jako v Bangkoku – v neděli má být až 36 stupňů. Jen to jídlo mi tady nikdo neuvaří -tak si to užijte. Už jste ochutnali něco hodně exotického?
   Jak se Vám vyvedl první koncert ? Kolik tam bylo diváků?
   Moc se těším na každé video i fotky. Až budeš v nějakém chrámu,tak tam za nás zapal svíčku nebo co se tam pálí.
   Jo a taky pozdravuj všechny kluky,jste skvělí a opatrujte se.

   Pa JaS

 114. Klukasovi
  23.7.2013 at 22:58

  Ahoj Dane a všichni v červených i bílých tričkách….
  Zdravím z Pardubic za celou naši rozvětvenou rodinu. Fotky, video blog i deníky jsou úžasné. Sleduje to nejen celá naše rodina, ale i celá nemocnice 🙂 Jen mi nemůžou odpustit, že museli sledovat vaše přistání v Bangkoku o 2 hodiny dřív než bylo ve skutečnosti. 🙂 A taky šíleli z toho, když jsem se hroutila, že vás nevidím nad oceánem. Nakonec vše dobře dopadlo a jásavý pokřík Bangkoooook mě uklidnil. Jsem ráda, že jste skvělá parta a že si navzájem pomáháte všechno zvládnout. Určitě budete nabití zážitky. Užijte si to a těším se na další vaše zprávy. Všechno hltám každý večer. Dane, díky za to heslo k počítači. Máme tě rádi. mamka, taťka, babička, Rozárka a …….

 115. Jana
  23.7.2013 at 20:14

  Ahoj Kluci,
  ptát se, jak se máte, je asi zbytečné. Vidím z fotek vaše šťastné výrazy a to je dobře!:)
  Jak si užíváte cizí kulturu? (hlavně jídlo, chlapi 🙂 )
  Ukažte jim, jak se zpívá v Česku, makejte, makejte, makejte, ať si vás tam příště pozvou a ať ze sebe máte dobrý pocit. A hlavně si to tam pořádně užijte! 🙂 Buďte na sebe hodní, nezlobte sbormiše (a když, tak jen trochu 😉 ).
  Jak se vám povedl dnešní koncert?:)
  Vzpomínám na vás, už teď mi chybíte, uličníci!
  Mějte se famfárově,
  vaše paní učitelka Jana 🙂

 116. Dan
  23.7.2013 at 19:48

  Ahoj 🙂

  Se spoustou z vás se znám, zpívali a vystupovali jsme spolu a spoustu z vás jsem už ve sboru neměl možnost zažít. Tak trochu vám všem závidím. Pamatuji si, že naše turné do USA v roce 2006 se zapsalo k nejlepším zážitkům, jaké mám. Na takovýchto cestách získáte spousty zkušeností a hlavně poznáte novou kulturu… mnoho z vás to ještě nedokáže dostatečně ocenit, ale až si na to za pár let vzpomenete, usmějete se! Jediné, na co si dávejte pozor je ponorková nemoc, je to zrádná zrůda! 🙂 Hodně štěstí a ať vám to zpívá!

  S pozdravem
  Dan Dvořáček

  • Ondra
   26.7.2013 at 09:33

   Ahoj Dane,

   díky, že jsi si na nás vzpomněl 🙂 Máš naprostou pravdu, i pro mě byla Amerika nejlepším zážitkem a myslím, že Asie to ještě předčí…
   První příznaky ponorky už jsme zpozorovali, ale máme tu prima partu, tak s tím zatím úspěšně bojujeme 😉

   Z rozpálené Pattaye zdraví Ondra Dokonal, Leoš Kohoutek, Danek Rejda i pan sbormistr …a všichni ostatní 🙂

 117. Hortlikovi
  23.7.2013 at 18:54

  Ahoj zpevacci a zpevaci,

  posilame pozdravy z petrohradske dovolele.
  Sledujeme skvely Ignacuv denik a fotky kazdy den a jsme myslenkami s vami. Drzime palce, at se vsechny koncerty vydari.

  Jste jednicky !!!

  A s hulkama se v nouzi clovek taky naji, ne?

 118. zdenek
  23.7.2013 at 17:06

  Pozdravy všem do Bangkoku. Na těch videích vyzeráte spokojeně a ta chaloupka ve které budete zpívat vypadá zachovale. Nebude to vysílat nějaká televize, že bychom se na to mrkli?
  Davos, pozdravuje tě tolik lidí, že bych asi zavařil internet, tak jen Jarmila, Honza, Jitka, Iva, Zdena, Šárka s Jirkou, Stella, Ester, Shaokan, Lapaňa, Pepa, Radim s Káčou, děda a obě babičky. Jó, a málem jsem zapomněl i já s maminkou.
  Honzo, těch 30 kluků ve velkoměstě ti opravdu, ale opravdu, nezávidím. Užijte si to – myslíme na vás.

  • křídlo
   31.7.2013 at 14:00

   žiji ? jelikož píši tak jo

 119. Martina Medveďová
  23.7.2013 at 16:44

  Ahoj všem „účastníkům horkého a vlhkého zájezdu“! V tuhle chvíli absolvujete monstrózní koncert, který si my zde můžeme jen stěží (díky Ignácovi však alespoň představit). Všichni máte náš obdiv a dík za spojení českého vánku s asijským monzunem. Držíme pěsti ať je vaše píle odměněna úspěchem a aplausem, který pro Vás bude energií do dalších klání.

  Zvláště zdravíme našeho benjamínka Mariana, který snad vše statečně zvládá včetně hůlkování:-D

 120. Gabriela Řeháková
  23.7.2013 at 15:53

  Ahoj kluci a pánové,
  držíme pěsti, i když víme, že vy to dáte s úplným přehledem i v „Thajském tempu“. Škoda jen, že u toho nemůžeme být, tak alespoň duchem. 🙂 Veliké díky Ignácovi, deník je super. A nad fotkama se můžeme na chvíli přenést k Vám 😉 Tak vychutnávejte atmosféru plnými doušky a Tfuj, tfuj, tfuj 🙂
  Ps: Vojto, co jsi to nakupoval, že by místní pochoutky? Nakládané cvrčky, obalované červíky…
  Měj se mamka a Tom

 121. Kateřina Špásová
  23.7.2013 at 13:51

  Tož chlapci a chlapi, zlomte vaz !
  Ať Vám to ostatní účinkující nepokazí 🙂

  • jindra
   24.7.2013 at 08:03

   Neboj jsme dobrý;-)

 122. Slečna Kancelářka
  23.7.2013 at 12:49

  Zdravím všechny!

  Včera jsem měla horkou linku přímo z Bangkoku, takže tak nějak vím, jak válčíte, ale i kdyby mi sbormiš nevolal, tak jsem plně v obraze díky Ignácovi a fotoreportu – SUPER! I když…na jednu stranu mě to docela štve, protože Vám pěkně závidím:) No měla jsem se líp učit a zpívat ve sboru 🙂
  Dneska jsem si také dala asijský oběd hůlkami a u toho jsem si četla Ignácův deník, takže jsem si chvíli připadala jako kdybych byla v Bangkoku 🙂

  Jak je tady v Čechách asi víte, protože kromě vedra se tu asi nic zvláštního neděje…

  Držím pěsti na večer, ať z toho není malér 🙂

  Pozdravujte Snoufula, varany, housenky a mějte se fanfárově!

  Zdraví Vaše kancelářka Iva

  P.S.: Jarmilko, gratuluji – evidentně byl tvůj úsměv č. 8 velice přesvědčivý a tím pádem natáčení filmu Terminál 2 padá 🙂

  • Jarmila
   23.7.2013 at 19:58

   Ivo, děkuji za podporu, já zatím ovládám vědomě úsměv č. 12, o úsměvu č. 8 nevím nic, ale asi jsem nedávala pozor, na snídani se na to zeptám sbormiše 😀
   A moooc velký dík všem zasvěceným, co na mě mysleli při pasové kontrole. Pravda, trochu jsem spoléhala na červené triko s logem Bonifantes.
   Dnes jsem si asi deset minut mohla brnkat na Steinway v Bangkokské opeře přes rozezpíváním, tak asi neusnu blahem.

  • Ignác Šídlo
   23.7.2013 at 20:06

   Cože, to byl Steinway, to do čeho sbormiš třískal?

 123. Janebova
  23.7.2013 at 12:12

  Ahoj kluci fotky jsou užasný tak doufám že si pobyt v Bangkoku pěkně prožijete . Jak vám chutná jídlo . Držím palce at zazáříte a neuděláte ostudu mějte se krásně .Co to tam je za ještěra, oni tam volně pobíhají . Snad vás nesežerou. Janebová

  • 23.7.2013 at 19:02

   Ahoj mami
   Ta ještěrka je varam a vezmu si jednoho do pokojíku aspoň se zbavime koček 🙂
   Jídlo je fajn … člověk si s palici pusou ani nemůže stěžovat 🙂
   Ostudu zatím nedělám ale to se změní 🙂
   PAC

 124. Martina Vlčková
  23.7.2013 at 11:33

  Ahoj Bonifanťáci!
  Zdravím z Německa. I zde máte své fanoušky! Moc se mi líbí vaše stránky, zejména fotodeníky. Pořádně si to užívejte, takováhle příležitost poznávat svět se nepoštěstí jen tak někomu. A vy jste si to tvrdou prací na zkouškách rozhodně zasloužili. Tak ať se koncertování nadále daří a hlavně ať si přivezete plno krásných zážitků!
  Vzkaz pro bráchu: Až se vrátíš, tak se budeme těšit, že nás taky přijedeš navštívit do Bayreuthu:-) Měj se hezky, zdraví Marťa

  • Vlckova
   23.7.2013 at 17:43

   Ahoj Bonifanťáci a všichni příznivci,
   zdravim do Bankgogu i do Bayreuthu „jen“ z Pardubic, ale ty jsou zase naše. ….
   Vás tedy je, už jste se pěkně promichali, ještě že máte ty barevné ohozy….sluší vám červená i bílá, fotky jsou super a Ignác Šidlo má talent, děkujem a těšíme se na další zprávy, fotky, nahrávky…..tak ať se koncert vydaří. Držím pěsti.
   Posilam extra pozdrav pro Daju a Martu, mamka

 125. Monika Kořínková
  23.7.2013 at 10:35

  Ahoj kluci,
  taky vás všechny moc zdravíme a držíme palce. Dnešní večer budu jako na jehlách, mám skutečně trému a budu tam s vámi – alespoň v duchu 🙂

  Kryšo, přeju ti, ať si to užiješ na plný pecky, bez nervů a všichni na tebe myslíme. Právě jsme u Beránků v Brně, i oni tě moc zdraví a obdivují, jak jsi úžasnej!

  Doufám, že si užíváš i thajskou kuchyni a rýže se ti ještě nepřejedla 🙂

  Moc se těšíme na další zprávy.

  pa Mamka

 126. Anna Jakubcová
  23.7.2013 at 09:54

  Ahoj slavíci z Pardubic,
  posíláme spoustu pozdravů z domoviny. Jsme rádi, že komunikace takto funguje. Moc hezky se to čte a poslouchá. Přejeme hodně zdaru a velký sukces při Vašich koncertech.
  A Jéňo pro tebe: Ani nevíš, kolik kamarádů a známých tě prostřednictvím těchto stránek sleduje a drží ti palce. Měj se krásně, drž se a vše si náležitě užij.
  Pusu posílá maninka, táta a Liduška.

 127. Monika Dobešová
  23.7.2013 at 09:18

  Ahoj kluci, zdravíme přes půlku světa do Bangkoku. Je neuvěřitelný, kam až vás ty noty zanesly. A co jste už stačili poznat a prožít. Mějte oči a srdce otevřený, jděte do všeho naplno. Ať všichni vědí zač je v Pardubicích perník! Jste borci a dnešní večer bude váš.
  Hodně štěstí.
  P.S. Tak co,Péťo, už tě hůlky poslouchají? Máme tě rádi.

  • Petr Dobes
   24.7.2013 at 06:41

   Ahoj.Hulky se snazim ovladat. mame se dobre.co Amy,nepiska?tesim se az vas uvidim.pozdravuju Fildu Tatku Mamku a Amy. vas Peta.

 128. Anina Schiedková
  23.7.2013 at 07:37

  Ahoj kluciiii,
  konečně Vás můžeme pozdravit :-). Každé ráno, když snídám, přemýšlím, co asi obědváte
  :-)…zdravíme všechny a speciálně Filípka, klidně i toho druhého ;-)… užijte si velký koncert v opeře ;-)…

 129. Moni Pollreichová
  23.7.2013 at 07:03

  Zdravím vás všechny do Asie. Deník i fotografie jsou úžasný a alespoň částečně s vámi sdílíme vaše zážitky. Děkujeme a držíme palečky ať se koncert vydaří!

 130. Michal
  23.7.2013 at 06:52

  Ahojmamkoa taťko jak se tam u vas mate?Už jate začali dělat ty chodniky.A co ulma? My se tu mame skvěle.Sice dusno ale už si zvykam.No nic, tak všechny pozdravujte.Ahoj 🙂

  • Saša a Pavel Urbanovi
   23.7.2013 at 09:05

   Ahoj Míšo!

   Moc tě všichni ze Srchu zdravíme, obě babička i Ulma samozřejmě, která tě pořád hledá v autě, když přijedu domu z práce. Jsem moc ráda, že se tam máte dobře. Každý den se s taťkou těšíme, co bude na webu zase nového a hned to musím hlásit ostatním. Zpravodajství je vynikající, veřejně velmi chválím Ignáce Šídla spol. Člověk si tím pádem méně připouští tu strašnou dálku, co nás dělí a nemá takové obavy.
   Jsem moc ráda, že se ti Bangkok líbí. Paní doktorka tě také pozdravuje, ona byla v Bangkoku před pár lety a byla z něho unešená. Z Patayi už méně, ale třeba to bude teď pecka.
   Vy tam máte pěkné vedro, viď, ale i my si tady užíváme každý den okolo 30st. a v sobotu vyhrožují i 35 st. – takže i my zažijeme Abu Dhabi! Napiš prosím, jak ti chutná místní kuchyně a co hůlky? Přeji všem,ab yzvládli toho Maléra co nejlépe.
   Myslíme na tebe, mamka a taťka

 131. 23.7.2013 at 06:09

  Ahoj kolik máte v Česku stupňů?

  • Kateřina Špásová
   23.7.2013 at 07:17

   Ahóóój, my tu máme kolem 30°C a máme pocit, že se to nedá vydržet. A to nám slibují až 36°C :(. Chceme být asi jako Vy, ale vlhkost, jaká je tam u Vás, tu nedosáhneme. Snažte se, ať neuděláte ostudu a ještě Vás tam někdy pozvou :). Držíme palce a těšíme se na další zprávy, fotky, videa …

 132. Ondra
  22.7.2013 at 02:44

  Vážení rodiče, milí přátelé,

  od dnešního dne nám prostřednictvím této stránky můžete posílat krátké vzkazy. Těšíme se na Vaše příspěvky!

  Ondřej Dokonal

  • Mirka Riegelová
   24.7.2013 at 08:08

   Zdravíme všechny děti do Bankoku, ať se Vám daří a atˇ si to užijete v plné parádě. Velký pozdrav pro našeho vnuka Kríšu Kořínka, jsme na něho móóóóc hrdí. Babička Mirka a děda Karel ze Svobody.

  • Vlčkovi
   25.7.2013 at 13:43

   Zdravíme Vás všechny a přejeme plno nových nevšedních zážitků…..díky Ignácovi je každé ráno s Vámi sdílíme. Je to super, těšíme se na jeho poutavé vtipné vyprávění a na fotky…je to bezva. Obdivujeme, že i přitom obrovském zaneprázdnění nás stihnete tak hezky zásobit zprávami…..Moc dík. Dofáme, že i na Baťově kanálu se k nim příští týden dostaneme.

   Ps. Dájo, vypadáš tam dobře.
   Moc zdravíme, mamka a taťka.
   Ps. A odkud se bere ta úžasná pohodová postavička Ignáce?

  • I.K.
   28.7.2013 at 07:39

   Stříbro je úžasné. Moc vám Bonifaňťáci blahopřejeme. Udělali jste nám obrovskou radost !
   Pane sbormistře, díky za těch 13 let s Vámi !
   Vzkaz pro Leoše: díky, že jsi to tě ch 13 let vydržel ! I kdy jsi občas pořádně brblal.

   PS. masožravky ti taťka poctivě každý den zalévá, snad žádná nezajde.

Comments are closed.