Tak už pomalu balím kufry

IMG_20130717_063904Takže, co s sebou? Sborový trika, čepice, šátek, dlouhý bílý a krátký béžový kalhoty, ponožky (cože, my máme sborový ponožky?), pláštěnku (jakže?)…. No jo, to jsem zapomněl napsat. Do JV Asie jet v červenci, kdy je období monzunů? Super nápad! Takže máme i sborový pláštěnky. Jo, a taky koncertní kroj. Černý kalhoty, vesta, motýl, pro jistotu dvě košile a nezapomenout na boty. Pak tu máme průvodce Thajskem, spodní prádlo, kartáček na zuby (budu ho vůbec potřebovat?) a hlavně plavky.

To bych rád věděl, jak to stihnu. Od neděle zkoušíme, sbormiš nás ve zkušebně dře z kůže. Ale třeba taková Ave Regina už fakt zní super. A Gorale, to bude na soutěži pecka. Pak tam máme Crucifixus – strašná dřina a na závěr Birdland. Trochu mišmaš, ale tohle je náš program do kategorie chlapeckých sborů. Já jsem vlastně ještě nezmínil, že budeme soutěžit. O tom ale až později.

Taky zkoušíme toho Málera (Symfonii č. 8. „Tisíců“ Gustava Mahlera – pozn. redakce). Dirigovat to má nějakej Snouful (Somtow Sucharitkul, věhlasný thajský dirigent – opět pozn. redakce). Kluci říkají, že to bude zážitek. Tak jsem na to zvědavej.

Ještě, že máme mezi zkouškama chvilku čas na fotbálek.
DSC_6282_resize DSC_6295_resize DSC_6299_resize DSC_6309_resize

 

No, ale zpátky k tomu našemu turné. Ve čtvrtek totiž odlétáme na 19 dní do Asie. Nejvíc se těším na letadlo, už jsem strašně dlouho nikam neletěl. Poletíme dost dlouho. Zítra večer jedeme vlakem do Prahy a odlétáme někdy před půlnocí. Přestupovat budeme ve Spojených arabských emirátech a v Bangkoku budeme večer po šesté hodině.

Před tím ale máme ještě jeden koncert. Musíme se přece s Pardubicema rozloučit. Takže: kdyby se někdo z vás chtěl přijít podívat: ve středu 17. července budeme od 18 hodin zpívat v Pardubicích na Zámku.

To je konec prvního hlášení, příště se ozvu z letadla!

Sdílejte!