Vzkazy

Guestbook is closed

230 comments for “Vzkazy

 1. Vera M. Dvorakova
  23.3.2014 at 12:01

  Zdá se, že jste právě vstoupili do našeho vzdušného prostoru. Vítejte!

 2. Neradka
  23.3.2014 at 0:39

  have a nice flight… :-)

 3. Monika Dobešová
  22.3.2014 at 10:39

  Ahoj kluci Bonifanti, Ignáci, Gabruško, Honzo, Michale, pane doktore.
  Den „D“ je tady. Vy pomalu zvedáte chicagské kotvy a za pár hodin budete ve vzduchu. Směr Evropa. Přejeme vám hladký let, měkké přistání a rychlý přesun až k nám do Pardubic.
  Moc se na vás těšíme. Už aby to bylo!
  Tak ahoj zítra ve městě perníku.
  Monika a Milan Dobešovi

  P.S. Ahoj Péťo, posíláme pozdravy od babiček, dědů, kamarádů a taky od nás. Užij si poslední den v Americe. Těšíme se na tebe. Máme tě moc rádi. mamka a taťka

 4. Estera Mlch
  22.3.2014 at 2:26

  Bonifantes, tak sa Vam to krati. Prajem Vam prijemny zbytok pobytu v USA a stastny navrat domov do Ciech. Vsetky spacaky som uz minulu stredu 12 marca vratila do St. Johns Hartfordu. To bolo male dobrodruzstvo, ale vsetko fajn. „Going home“ Ester

  • DJ
   22.3.2014 at 9:59

   Moc děkujeme :)

   Vážíme si toho jak jste se o nás postarala a jste naší hvězdou. Děkujeme za navrácení spacáků.

   P.S: tento komentář se snažím napsat už hodinu a pořád si myslím, že nevyjadřuje jak si vážíme toho jak jste nám pomohla… Moc děkujeme

  • Michaela Neradová
   22.3.2014 at 10:24

   Vážená paní Mlch,

   dovolte mi, abych Vám za všechny rodiče poděkovala za obětavou pomoc, starostlivost a zájem, se kterým jste se snažila našim klukům zpříjemnit jejich pobyt v USA. Poděkování patří především za neviditelná ochranná křídla, která jste nad nimi držela, když jste jim byla na blízku a že jste jim na chvíli připomněla domov.

   Doufáme, že Vám někdy v budoucnu budeme nápomocni zase my!

 5. K. Goláňová
  21.3.2014 at 17:45

  Ráďo, vše nejlepší k svátku přeuje mamka, Jarda a babička s dědou z Libišan :)

  P.S. Vše nej i ostatním Radkům :)

 6. Miloš M.
  21.3.2014 at 9:59

  Odsud se zdá, že to nějak strašně rychle uběhlo. Ale při ohlédnutí do stránek deníku I.Š.(a taky“neofic“videí a korespondentů z řad kluků)je obdivuhodný, co všechno jste absolvovali. Náš pocit je, že musíte už být hodně unavený, ale taky plný zážitků, o který se můžete s někým rozdělit. Snad se také podařilo na všech místech zanechat plno hlubokejch dojmů v srdcích posluchačů a taky prodat či darovat dost cédéček, abyste do kufrů přibalili něco, co vám bude tohle turné navždy připomínat. Užijte si poslední chvíle za oceánem a šťastnou cestu domů. Velký obdiv a dík VŠEM, kdo turné organizovali, účastnili se, či jakýmkoli způsobem podpořili. Mari, moc se na tebe těšíme táta a máma

 7. Sejkorka
  20.3.2014 at 14:58

  Ahoj kluci,
  tak zase koukám, jak se tam daleko za oceánem máte a mám velkou radost z toho, že se vám daří a máte úspěch. Držím vám palce, aby i poslední dny vašeho turné byly OK a vše se vám podařilo. Už se těším na vaše vyprávění a zážitky – nebo mám raději připravit na oslavu vašeho příjezdu nějakou super písemku z nauky? Jestlipak na ni došlo v rámci vašich povinných učících hodin?
  Tak se tam mějte fajn!!!!!

 8. Lorencová Olga
  20.3.2014 at 11:28

  Musím napsat, protože jste mě dnes moc potěšili videi ze Spilwilu, slzy v očích mám ještě teď. Krásně vám to zpívá a ještě na takovém místě!
  Zvládněte i těch pár posledních dnů a už se na vás všichni doma moc těšíme.

 9. Hedvika Jochcová
  20.3.2014 at 2:57

  Ahoj Bonifanti!
  Tak jsme si na dnešní sborové zkoušce v Chrudimi četli zase něco z Ignácova deníku a kluci spokojeně naslouchali. Všem vám stále držíme palce a jsme rádi, že jste po světě skrze zpívání rozdali tolik radosti. Zatímco vám už brzy koncertování skončí, my se s klukama chystáme na první výchovné koncerty s Naší písničkou. Dnes jsme se obzvlášť snažili makat, protože to byla poslední zkouška před generálkou. Slíbila jsem klukům, že pošlu velikou pochvalu až do Ameriky panu sbormistrovi těm, kteří budou dnes na zkoušce perfektně pracovat. A tak také musím učinit. Takže Honzo, tihle kluci byli dnes téměř dokonalí:-): Jakub Chreno, Jirka Plšek, Jirka Ježek, Igor Pail, Petr Šilhánek a Filip Hochman. Věřím, že tito hoši výchovné koncerty zvládnou skoro bez vrtění, drbání, šťourání a nespustí z Tebe oči:-). Skoro se zdá, že usilují o to, aby už příště mohli cestovat s vámi! Mějte se krásně a přejeme šťastný návrat už za pár dní! Hedvika J. a chrudimští Bonifanti.

 10. Iva M.
  19.3.2014 at 21:54

  Jste všichni fantastický, velký obdiv sbormišovi za péči o takové „hejno chlapů“! :-) Pro Mariana: Mari, až k vám zase přijdeme na návštěvu, budeme tam aspoň tři dny, než nám povyprávíš všechno, co jsi zažil – to budou mít vaši radost! Seš borec! :-) Teta Iva a strejďáček Pavel

 11. Ryšánovi
  19.3.2014 at 15:40

  Ahoj Bonifanti,
  tak koukáme, že v Bílém domě zavál díky Vám pořádně „nový, hodně mladý, svěží a perspektivní vítr“ :-D. Doba je turbulentní, tedy, jestli dříve začínala úspěšná kariéra pouze krátkými kalhotami, to už dnes asi nestačí :-D. Takže pozor, páč bez bot a bez kalhot může mít úspěch hodně rychlý nástup :-D! Pánové, nedivíme se, že se Vám občas nějaká část oblečení „zatoulá“, my necestujeme, a přesto se nám doma nepochopitelně ztrácejí ponožky i jiné věci. Mário, hezky sis to u prezidentského stolu natrénoval :-). Užívej si ještě všeho dobrého, co doma nezažiješ. Máme Tě rádi, čauky teta Milena a strejda Milan

 12. Milan Gerndt
  18.3.2014 at 17:47

  Ahoj Adámku,nazdar Davčo,posílám mnoho pozdravů,užijte si pár posledních dní Ameriky.Barunka už se nemůže až budete zpátky,každý den se mě ptá,kolikrát se ještě vyspí než přiletíte.Kevin už to taky cítí,že se brzy vrátíte.Pokud Davi potřebuješ am.dolary,zkus směnit ty kanadský,větší kluci ti s tím pomůžou,pokud je to od 16let.Jinak sladká vajíčka,to je síla.Pusu posílají táta,mamka,Bary,Kéva.

 13. MAdamec
  18.3.2014 at 16:04

  Ahoj rodinou, mám se dobře. Co všechno můžu vyhodit? Musím se zbavit tak 3 kil abych tam dal kroj. Zdravím i zbytek naší famílie a těším se až vás znovu uvidím :-)

  • Adamcovi
   18.3.2014 at 19:24

   Ahoj Máťo,už se na tebe moc těšíme.Uteklo to jako voda.Užij si poslední dny za velkou louží.Celá rodina se těší na tvé vyprávění. Emilka se těší na dálek,který jí přivezeš. Přejeme štastný návrat domů a v neděli ahoj.Posíláme pusu mamka a taťka

   • MAdamec
    19.3.2014 at 5:54

    To vážně netuším co jí příběhu. Na dárky už moc času nemám. Tak nevím. Uvidím co se stím dá dělat

   • MAdamec
    19.3.2014 at 5:56

    Pardon za ten překlep může autokorekce.

 14. Miloš M.
  18.3.2014 at 15:12

  JJ. Posadit do Bíleho domu toho nejmladšiho „bez bot a kalhot“ je fakt v dnešním bláznivým světě jediný rozumný řešení :))

  Prosím poradce a ochranku, dohlídněte a buďte na něj vlídní (jako Ti naši na MIloše Z.) a nenechte ho přicestovat domů nahého :)) :)) :))

  Díky – rodičové

 15. Kamila Goláňová
  18.3.2014 at 14:06

  Ahoj Ráďo,
  už se těším, až se vrátíš domů :) … sladká vajíčka k snídani, uf, člověk fakt nemusí mít všechny zkušenosti světa… ;) mamka

  pro všechny: Ať Vám to po nich dobře ladí a už přijeďte :)

 16. Jakubcovi
  18.3.2014 at 12:00

  HONZÍKU VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM PRVNÍM KULATÝM NAROZKÁM!!! Je paráda, kolik jsi toho v deseti letech už viděl. Strejda Víťa říkal, že on v tvých letech ještě tahal kačera a ty jezdíš po světě :-). Ale nemá pravdu, my cestovali po NDR… Tak si dnešní den užij a něco pěkného si kup. Doma tě čeká dort (už ho mám dlouho vymyšlenej). Taťka vzkazuje, že i celá jižní tribuna ti přeje :-).
  Měj se hezky mamka, taťka, Liduška, Bertík, Bak a šneci (je to s podivem, ale stále žijou)

  • Jakubcovi
   18.3.2014 at 15:06

   Ještě jen doplním malé pées Jéňo: Moc ten dnešní mejdan nerozjížděj a hlavně pamatuj: No ice , no alcohol :-))

 17. Bára
  18.3.2014 at 10:33

  No tak snad se to konečně všechno rozhýbe správným směrem, když v Bílém domě sedí po dlouhé době někdo, kdo tomu fakt rozumí a dá tomu šťávu:)
  ukažte těm Amíkům, že se toho nebojíte:)
  Tak za chvíli zdar a šťastný návrat domů!
  Bára

 18. Broňa
  18.3.2014 at 9:53

  Ahoj všichni, jak to tak sleduju, vypadá to, že jste ještě větší borci, než jsem myslela :) a navíc jste asi opravdu slavní – ptá se mě na vás spousta lidí, u kterých bych si ani nemyslela, že budou vůbec vědět, kdo to Bonifanti jsou.
  My sice ve škole taky zažíváme různá dobrodružství (třeba včera jsme ve třech dolovali bodec zapadlý do violoncella), ale na vaše zážitky to prostě nemá:) Už se těším, až se něco dozvím naživo. Zatím držím pěsti do zbývajících koncertů.
  Mějte se krásně. Broňa

 19. šiďas.JR
  17.3.2014 at 22:53

  Tak ještě šest koncertů a jede se domů.jinak čau rodiče a jiříku mám se dobře na facebook nechodím tak mami prosim nepiš ubytování fajn sbormik řve jak na lesy a ja sem unavenej hladovej na český jídlo a taky na to teplo :-) . pozdravuje Filda

 20. Neradka
  17.3.2014 at 17:56

  Ahoj kluci,
  tak už stříháte metr? My ano… Čekají Vás poslední města USA – St. Louis, Cedar Rapids, Minneapolis, Madison. Na letišti v Chicagu všem zamáváte s hlavou vztyčenou, že můžete být na sebe právem pyšní, jaké výkony jste všem předvedli. Ve Vídni už budou vonět řízky, v Praze budou pravda asi trochu cítit záchodky na hlaváku, ale v Pardubicích hned po vůni Parama budou ty řízky opravdické… :-) Tak se na ně těšte, tak jako my se budeme těšit na Vás!
  Pozdrav všem a pusu Danečkovi posílá mamka, taťka a Majda

 21. Alena Zábranská
  17.3.2014 at 16:35

  Dobrý den, Honzo, tedy pane sbormistře, srdečně blahopřeju k úspěšnému turné, které díky deníku IŠ můžeme s mužem denně sledovat, cestujeme v duchu s vámi a báječně se bavíme. Dík a velké uznání

 22. Dana Pavelková
  17.3.2014 at 15:34

  Ahoj Dane, tak už mi je smutno a moc se na Tebe těším, myslím, že nejsem jediná, komu se už stýská. Všechny moc pozdravuji a vraťte se nám v pořádku. Všem přejeme šťastný návrat domů. A ještě jednou všem velká gratulace.

 23. Jakubcová Helena
  17.3.2014 at 14:46

  Ahoj slavíci z Pardubic, moc Vás všechny pozdravuji a gratuluji k velmi úspěšnému turné po Kanadě a hlavně USA , kde šíříte svým krásným zpěvem věhlas malé zemičky v srdci Evropy. Jste důkazem toho, že když se dokáže skloubit talent , nezměrná píle a kolektiv správných „pánů kluků“ tak můžete předstoupit i před ty nejnáročnější posluchače a uspějete na jedničku s hvězdičkou. Za to vám patří náš dík a obdiv.
  A nyní bych chtěla Tobě Honzíku popřát k Tvým desátým narozeninám, které oslavíš zítra /18.3/ daleko od nás všech, kteří Té máme moc rádi. Chci Ti popřát hodně štěstíčka, zdravíčka a ikdyž jsi někdy rošťák a nezbeda tak vím, že jsi upřímný a citlivý kluk se srdíčkem na správném místě, který ví co chce a dokáže si za tím jít. Zůstaň i nadále takový jaký jsi doposud a budeš nám všem dělat jen samou radost. Posílám Ti za oceán velikánskou pusu a už se moc těším, až Tě budu moci obejmout a dát pusu opravdovou.
  babička z Chvojna

 24. M.Novák
  17.3.2014 at 14:15

  Ahoj Tomiku, tak se vám to krátí a za pár dnů dorazíte zpět do Pardubek, přijedeme s mamkou Tě přivítat , snaž se fotit co nejvíc jak na mobil tak na foťák jestli ho stále máš . Přejeme Ti hezký zbytek pobytu v USA a šťastnou shledanou …všichni Tě pozdravují …táta

 25. Ryšánovi
  17.3.2014 at 3:07

  Ahojky Mário a ostatní Bonifanti,
  tak už jsou před Vámi poslední dny Vašeho turné. Jsme rádi, že nás stále zásobujete novými informacemi, suprovými fotkami i videy. Všechno je moc zajímavé! To je zážitků :-)! Fazole nemá chybu, luxusní fotečky! Jinak, jak je vidět, tak senzační koncert se dá odzpívat i v ponožkách, viď Mário :-D, alespoň nehrozilo, že by Tě mohly tlačit boty :-D! Je fajn, že jste už domů nahlásili, co si přejete jako uvítací jídlo po návratu do ČR :-D, takže je jasný, co se u koho bude vařit :-). Mário, mamka Ti gulášek s chlebem připraví určitě moc ráda. Měj se hezky, pac a pusu posílá teta Milena a strejda Milan

 26. Monika Dobešová
  17.3.2014 at 1:14

  Ahoj Petříku,
  je neděle večer a mám čas ti napsat. Před chvílí jsme se vrátili s taťkou z Chillis café.
  Povídali si i o tobě, jak cestuješ a zpíváš Amerikou. Že jsi největší světoběžník z rodiny. A že se na tebe moc a moc těšíme.
  Je to dlouhá doba. Už jsi 4 týdny pryč. Ještě že nám Ignác Šídlo dává pravidelně vědět, co se děje. A k tomu přidá krásné fotky. Taky si pouštíme videa, která točí starší kluci.
  Víme tak, co chceš připravit k večeři, a jak vypadá NY, když se na něj kouká z Empire State Building.
  Jen nevíme proč nám nepíšeš, neozýváš se. Zda ti jdou otevřít vzkazy na e-mailu. Čekáme každý den na zprávy od tebe a ony nepřicházejí… :-(.
  Petříku, měj se hezky. Ještě se pár krát vyspíš a poletíš domů. Do Evropy, do Čech.
  Těšíme se na tebe, posíláme pusy na den i noc.
  Měj se krásně 8-). Máme tě rádi a ozvi se.
  mamka a taťka

 27. Vera M. Dvorakova
  17.3.2014 at 0:05

  Nejmilejší Gabrunko,
  skype spojení se nějak přetrhlo. Jedinou útěchou nám je skutečnost, že se už brzy vrátíte na naši vlnovou délku. S přáním pevného zdraví a šťastných posledních dní na Novém světě, s pozdravy Tobě i Jeníkovi a všem hochům mam.

 28. Anitka Bejstová
  16.3.2014 at 22:52

  Ahoj Mariáne,
  doufám, že se máš dobře. Těším se až přijedeš. Už se bez tebe nudím, nemám skym blbnout
  o přestávkách. A doufám že se ti tam daří a máte tam teplo. Konečně sem se dostala na
  pěveckou soutěž. Sem zvědavá jak to dopadne, měla by být 14.dubna. Tak ahojky a měj
  se dobře. :-) :-) :-p :-p

 29. DP
  16.3.2014 at 22:24

  Ráda čtu Vaše vzkazy. Tak s tím jídlem jste mě překvapili, že se těšíte na domácí stravu. Přeji Vám krásné zážitky. Pozdrav posílám všem a hlavně Danovi Klukasovi.

Comments are closed.