USA 1-14.12.2022

Neděle 11. prosince 2022

Poslední koncertní den, dneska bude nabito! Scházíme se už před osmou hodinou, rychlé rozezpívání. Dopoledne nás čekají 3 bohoslužby. Přebíháme mezi dvěma kostely, nejprve hlavní kostel a ranní mše, pak “popová” v tělocvičně a pak zpátky do kostela. Je to trochu dlouhé, ale co se dá dělat. 

Pak se rychle převlékáme do civilu a vyrážíme na náš úplně poslední koncert. Po cestě se stavujeme na burito v mexické restauraci, je to paráda, velká mňamka. 

Koncert se koná v městečku Vero Beach, mají tu krásné pláže, ale na ty dneska bohužel nedojde. Rychle vyzkoušíme akustiku a rozjíždíme to. Určitě nejlepší koncert na turné. Tohle je fakt dobrá zpráva. Bez nějakého přikrášlování – sbor zpíval celé turné skvěle a koncert od koncertu se to ještě lepšilo. Koncerty jsou uvolněné, dělá se skvělá muzika, fakt si tu pracovní část turné užíváme. Posluchači jsou nadšení, v podstatě všude nám říkají, že takový mužský sbor ještě neslyšeli. 

Na cestě zpátky se stavujeme na večeři, dneska něco lehce nezdravého. Pořádnej hamburger ve Five Guys. Je to strašná mastnota, ale vzhledem k našim štíhlým postavám si to můžeme dovolit… 😀 

Poslední koncertní den je za námi. Zítra si užijeme volna a pozítří letíme!

Copyright © 2022 BONIFANTES | All Rights Reserved